Hlavní navigace

Stavební spořitelna Wüstenrot zavedla nový tarif OK a překlenovací úvěry Partner /OK má zcela ojedinělý poměr úspor a úvěru/ Úrokové sazby překlenovacích úvěrů od 3,9 % ročně

Praha, 27. 9. 2004 – Podzimní nabídku stavebního spoření výrazně obohatila stavební spořitelna Wüstenrot zavedením nové tarifní varianty OK a novými překlenovacími úvěry PARTNER. Tarifní varianta OK má na trhu stavebního spoření zcela ojedinělý poměr úspor a úvěru. Pro vznik nároku na úvěr ze stavebního spoření stačí dnes u Wüstenrotu naspořit pouhých 30 % cílové částky. 70 procent poskytne stavební spořitelna formou úvěru. Varianta OK se od běžných tarifů liší nízkým měsíčním spořením, které Wüstenrot doporučuje ve výši 0,25 % cílové částky. Toto činí variantu OK atraktivní například jako dlouhodobé spoření pro děti a mládež.

Sdílet

Nový poměr úspor a úvěru otevřel nové možnosti pro překlenovací úvěry z hlediska výše měsíčních splátek úvěrů. Překlenovací úvěry PARTNER nabízí Wüstenrot ve třech podobách – bez počátečního vkladu, s 10 procentní a 30 procentní úsporou.

V souvislosti se zavedením nových překlenovacích úvěrů snížila stavební spořitelna s platností od 1. října úrokové sazby překlenovacích úvěrů. Nejnižší úroková sazba dnes činí 3,9 % p.a., a úroky pro ostatní překlenovací úvěry se pohybují mezi 4,8% a maximálně 6,9%.

Stavební spořitelna Wüstenrot upravila také podmínky zajištění úvěrů ze stavebního spoření. Bez zajištění jsou nyní poskytovány do 200 000 korun, do 600 000 korun s 1 či dvěma ručiteli.

Všechna opatření směřují do podpory úvěrové činnosti a stavební spořitelna od nich očekává podstatné zvýšení úvěrových obchodů.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).