Hlavní navigace

Stavební spořitelna Wüstenrot snižuje úroky překlenovacích úvěrů

[Tisková zpráva] Stavební spořitelna Wüstenrot snižuje s platností od 1. září úrokovou sazbu úvěru Partner pro fyzické osoby o 0,3 %. Úvěr REVIT pro právnické osoby poskytuje za 4,9 % p. a.

Sdílet

Stavební spořitelna Wüstenrot snížila úrokovou sazbu překlenovacího úvěru Partner na 5,9 % p. a. Tato sazba je pevná po celou dobu trvání překlenovacího úvěru, následný úvěr ze stavebního spoření je úročen 3,7 % ročně. Partner je poskytován s nulovou akontací a je zajišťován nemovitostí. Umožňuje tak klientovi financovat bytovou potřebu v plné výši hodnoty zastavené nemovitosti. Je výhodný především na pořízení bytu nebo domu.

U úvěru REVIT došlo ke snížení úrokové sazby z 5,2 na 4,9 % ročně. Tento úvěr je určen především bytovým družstvům a společenstvím vlastníků na účely financování rekonstrukcí, modernizací a oprav bytových domů. Je poskytován s nulovou akontací. Výše měsíční splátky je volitelná a kalkulována individuálně tak, aby celková doba splácení úvěru nepřekročila 25 let.

Stavební spořitelna Wüstenrot se velmi významně podílí na financování rekonstrukcí a oprav bytových domů. Úvěr REVIT již využilo přes 3800 právnických subjektů, které jejich pomocí financovaly téměř 5000 projektů. Stavební spořitelna jim na tyto účely poskytla úvěrové prostředky přes 19 miliard korun.

Podrobné informace o nabídce úvěrů Wüstenrot – stavební spořitelny uvádíme na www.wustenrot.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).