Hlavní navigace

Stavební spořitelna České spořitelny vyplatí klientům po podpisu smlouvy celý úvěr, na doložení účelu má klient lhůtu 12 měsíců

[Tisková zpráva] Stavební spořitelna České spořitelny (SSČS) přichází nově s komfortní nabídkou pro klienty, kteří chtějí rychle financovat své lepší bydlení.

Sdílet

-    SSČS uvádí nově na trh úvěr EXPRES nezajištěný nemovitostí, max. výše 800 000 Kč a min. výše úvěru činí 150 000 Kč

-    SSČS zašle po podpisu úvěrové smlouvy klientovi na účet uvedený ve smlouvě 100 % prostředků z úvěru

-    Klient dokládá účel úvěru do 12 měsíců od schválení úvěru

-    SSČS poskytne úvěr EXPRES na změnu, údržbu a výstavbu bydlení

Stavební spořitelna České spořitelny (SSČS) přichází nově s komfortní nabídkou pro klienty, kteří chtějí rychle financovat své lepší bydlení. SSČS vyplatí klientovi po podpisu úvěrové smlouvy 100 % prostředků z úvěru. Výhodou úvěru EXPRES je, že klient získá tyto prostředky rychle, volí si sám účet, na který chce peníze zaslat, a může je okamžitě a kdykoli čerpat. Lhůta pro doložení úvěru je stanovena do 12 měsíců od schválení úvěru. 

„Zjednodušit a zrychlit vyřízení úvěru a jeho čerpání se nám podařilo tím, že klient podpisem úvěrové smlouvy podepisuje zároveň platební příkaz, na jehož základě mu vyplatíme úvěr na účet, který si zvolil.  Klientovi tak snížíme nejen počet návštěv banky, ale také mu umožníme rychle a jednoduše realizovat svůj záměr,“ uvedl Jan Diviš, místopředseda představenstva a náměstek generálního ředitele SSČS. „Nespornou výhodou také je, že si klient může řídit sám čerpání prostředků ze svého účtu,“ vysvětlil J. Diviš. 

SSCS poskytne úvěr EXPRES jak na změnu a údržbu bytu či rodinného domu, tak na výstavbu bydlení.

EXPRES bez zajištění nemovitostí může klient získat až do výše 800 000 Kč, minimální výše úvěru činí 150 000 Kč. Úrokové sazby a měsíční platby na úvěr jsou stejné jako u nezajištěných překlenovacích úvěrů TREND.

Klient potřebuje k vyřízení úvěru z hlediska účelu pouze list vlastnictví, pokud je majitelem nemovitosti. Jestliže nemovitost není v jeho vlastnictví, přiloží k žádosti o úvěr souhlas vlastníka s rekonstrukcí nebo modernizací.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).