Hlavní navigace

Stavební spořitelna České spořitelny nabídne speciální úvěr MAXI TREND Podnikatel

Stavební spořitelna České spořitelny (SSČS) připravila pro podnikatele speciální nabídku překlenovacího úvěru MAXI TREND.

Sdílet

Specifičnost nabídky spočívá v alternativním posuzování bonity klientů – fyzických osob, kteří mají příjem z podnikání. SSČS bude akceptovat příjem klienta na základě ročního obratu. Prodej úvěru SSČS zahájí 1. října 2005.

SSČS touto novou nabídkou vychází vstříc především menším podnikatelům, jejichž zisky z podnikání nedosahují takové výše, aby splnili podmínky pro poskytnutí klasického úvěru MAXI TREND. V případě, že bonita vypočítaná z daňového přiznání nebude dostatečná, SSČS bude jako roční příjem akceptovat 20 % z rozdílu jejich ročního obratu a zaplaceného pojistného.

Poskytnutí úvěru MAXI TREND pro podnikatele SSČS váže na splnění dalších podmínek: klient v posledním zdaňovacím období nebyl ve ztrátě, 30 % z celkových nákladů investice do bydlení bude hradit z vlastních zdrojů nebo je vloží jako akontaci, případně bude tyto možnosti kombinovat.

Překlenovací úvěr MAXI TREND Podnikatel poskytuje SSČS se třemi ročními úrokovými sazbami v závislosti na výši akontace. Pro sazbu 4,45 % je akontace nejméně 30 %. Výše akontace 0 % až 30 % je shodná pro střednědobý úvěr se sazbou 4,95 % a pro dlouhodobý úvěr při sazbě 5,95 %.

Minimální výše úvěru se zajištěním nemovitostí činí 250 000 Kč. Úvěr lze čerpat až do výše 5 milionů Kč.

Klára Gajdušková
tisková mluvčí FSČS

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).