Hlavní navigace

Státní úvěr pro mladé rodiny lze doplnit zvýhodněným hypotečním úvěrem KB

V Praze, 13.prosince 2004 - Komerční banka připravila speciální nabídku, která může vhodně doplnit státem poskytovaný úvěr pro mladé rodiny. Peníze získané díky této státní půjčce bude možné kombinovat se zvýhodněným hypotéčním úvěrem KB. Příjemci státní půjčky získají od KB zdarma pojištění zastavené nemovitosti po dobu 12 měsíců. Průměrná výše ročního pojistného v tomto případě činí více než 3.000 Kč.

Sdílet

Nabídka Komerční banky v oblasti hypoték patří k nejširší na trhu. Pokud jde o nemovitost, je KB schopna profinancovat jakýkoli váš záměr. Kromě klasických hypoték na koupi a výstavbu bytových jednotek nebo rodinných domů poskytuje například i úvěry na koupi družstevních bytů, rekreačních zařízení, vypořádání spoluvlastnických a dědických nároků, na rekonstrukce a modernizace nemovitostí.

KB nabízí 91 pracovišť specializovaných na poskytování hypotéčních služeb. O HÚ lze zažádat na každé ze 335 poboček KB. Žádat mohou společně až 4 osoby (maximálně dvě rodiny), jejichž příjmy se pak sčítají. Hypotéku KB lze čerpat už na základě návrhu na vklad zástavního práva. Široká je také výběr doby fixace úrokové sazby, která může činit 1–10 let nebo 15 let.

Například nemovitost v ceně 800 000 Kč bude možné získat za necelých 5.000 Kč/měs.

Státní půjčka : 300.000 Kč
Hypoteční úvěr: 500.000 Kč
Splatnost: 20 let
Fixace úrokové sazby: 5 let
Úroková sazba: od 4,46 % p.a.
Poplatek za poskytnutí úvěru: 3.300 Kč

Celková měsíční splátka hypotéčního i státního úvěru: 4.800 Kč

KB připravila tuto nabídku ve spolupráci s pojišťovnou Allianz. KB nabízí na všech svých pobočkách možnost sjednání neživotního pojištění Allianz pojišťovny. Konkrétně jde o pojištění domácností a nemovitostí a povinné ručení. Produkty Allianz pojišťovny, které se v KB prodávají, obsahují všechny výhody pojištění Allianz, včetně rozsáhlých asistenčních služeb nebo regionálních sazeb u povinného ručení.

Marie Petrovová
Tisková mluvčí KB

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).