Hlavní navigace

Startují nominace na Zlatou korunu 2010

Od pondělí 2. listopadu má veřejnost možnost nominovat nejoblíbenější finanční produkty na Cenu veřejnosti, jedno z hlavních ocenění 8. ročníku soutěže Zlatá koruna. Do finále, které se uskuteční v příštím roce, postoupí 20 produktů s největším počtem nominací a z nich pak opět veřejnost svým hlasováním vybere konečné vítěze. Současně s nominacemi na Cenu veřejnosti začíná i hlasování v Ceně podnikatelů o nejlepší finanční produkty pro malé a střední podniky. Konečné výsledky obou anket budou známy v květnu 2010.

Sdílet

Hlasování v Ceně veřejnosti probíhá dvoukolově. V prvním, nominačním kole, které bude ukončeno v březnu 2010, se hlasuje prostřednictvím internetu na www.zlatakoruna.info. Dvacet produktů s nejvyšším počtem nominačních hlasů postoupí do finálového kola, které proběhne na internetu a navíc i prostřednictvím SMS zpráv.

V nominačním kole se hlasuje o všech produktech, které jsou umístěné na výše uvedeném webu. Návštěvník může dát hlas také jakémukoliv dalšímu produktu, který není na webu uveden, a to tak, že jeho název napíše do hlasovacího formuláře.

V minulém sedmém ročníku byl v obou anketách odevzdán rekordní počet 126 030 hlasů a účastníci vybrali vítěze z celkového počtu 615 finančních produktů.

„Těší nás, že zájem veřejnosti o hlasování v soutěži Zlatá koruna je veliký a málokterá u nás vyhlašovaná anketa se může pochlubit takovou účastí. Svědčí to o tom, že stále více lidí dnes zajímá, jaké produkty a v jaké kvalitě finanční trh nabízí. Nejvíce si u této ankety ceníme, že navazuje těsnější spojení mezi zákazníky a poskytovateli finančních služeb. Získat tuto cenu je pro finanční společnosti nejenom prestižní záležitostí a měřítkem úspěšnosti, ale především pobídkou, aby své služby stále zlepšovaly a více se orientovaly na klienta. A právě toto chceme pravidelným vyhlašováním této ankety podporovat,“ říká Pavel Doležal, ředitel soutěže Zlatá koruna.

Výsledky hlasování v 7. ročníku Zlaté koruny:

Cena veřejnosti

  1. Internet Banka / GE Money Bank, a. s.
  2. mKONTO – osobní účet / mBank – BRE Bank SA, organizační složka podniku
  3. Nízká hyposplátka / Raiffeisen stavební spořitelna, a. s.

Cena podnikatelů

  1. Komplexní pojistný program pro dopravce / Česká pojišťovna, a. s.
  2. Komplexní pojištění podnikatelů NOE Plus / Allianz pojišťovna, a. s.
  3. TREND / Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).