Hlavní navigace

Staňte se designérem vlastní platební karty

Nemusíte mít ani miliony, a přesto vás pohled na vaši platební kartu může vždy mimořádně potěšit. Fotografie vašich blízkých, momentka z dovolené či fotografie vašeho domácího mazlíčka. To vše vám u ČSOB umístí na lícní stranu vaší platební karty, stačí si jen vybrat.

Sdílet

Image karta se už těší velké oblibě v Belgii a Maďarsku. Nyní se skupina KBC Group rozhodla, že tuto unikátní možnost nabídne i v České republice, a to klientům ČSOB. Vlastní design platební karty si mohli vybraní klienti zdarma navrhnout již v průběhu letních prázdnin, pro všechny ostatní klienty bude služba k dispozici již od druhé poloviny srpna.

Vložit obrázek a „ušít si tak kartu na míru“ můžete buď prostřednictvím internetových stránek ČSOB, kde od poloviny srpna najdete speciální webovou aplikaci, do níž obrázek umístíte, nebo jednoduše zašlete svému osobnímu bankéři e-mailem. V případě, že s internetem poněkud „válčíte“, můžete na pobočkách ČSOB využít služeb osobních bankéřů, kterým obrázek přinesete na CD nebo USB.

Určitě vás potěší informace, že tuto mezinárodní kartu VISA Classic využijete k výběru hotovosti z bankomatů nebo k platbám za zboží nejen v ČR, ale kdekoliv na světě. ČSOB vyšla klientům vstříc i cenou samotné karty, za umístění svého osobitého obrázku zaplatíte poplatek 200,– Kč.

Tímto krokem se platební karty stanou pro své uživatele víc než jen platebním prostředkem. Stejně tak jako určitý mobilní telefon, parfém nebo oblečení, budou vyjadřovat osobitý styl a „náturu“ každého klienta. V Maďarsku jsou dokonce persolizované karty tak populární, že klienti projevili zájem získat ji jako druhou, tedy doplňkovou kartu k témuž účtu a její osobitý, neopakovatelný desing využít i například jako dárek svým nejbližším.

Více informací na: www.csob.cz nebo na infolince 800 110 808.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).