Hlavní navigace

Stále více klientů ČMSS čerpá úvěry a překlenovací úvěry na řešení svých bytových potřeb

Sdílet

V dubnu 2002 ČMSS poskytla 4 828 nových úvěrů ze stavebního spoření a překlenovacích úvěrů v celkové výši téměř 750 milionů Kč. Za první čtyři měsíce roku 2002 už ČMSS poskytla 14 636 nových úvěrů ze stavebního spoření a překlenovacích úvěrů, jejichž celkový objem přesáhl 2,2 miliardy Kč.

Zájem o úvěry a překlenovací úvěry u ČMSS, který se začal ve zvýšené míře projevovat už v prvních měsících tohoto roku, dále roste. Člen představenstva ČMSS Walter Böhm prohlásil, že se tak naplňují předpoklady, se kterými ČMSS v průběhu loňského roku přistoupila k výraznému zlepšení podmínek pro jejich poskytování včetně zjednodušení administrativních kroků při jejich vyřizování. Walter Böhm dále řekl:

„I v České republice je už vlastnické bydlení považováno za základní předpoklad pro nezávislost nejen v produktivním, ale také v postproduktivním věku. Jsem také přesvědčen o tom, že díky našim výhodným podmínkám, transparentní nabídce a především také díky profesionálnímu poradenství se nám daří přesvědčovat klienty, že z úvěru, který jim umožní vyřešit jejich bydlení, nemusejí mít obavy.“

Aktuální úrokové sazby u překlenovacích úvěrů ČMSS patří k nejnižším na trhu. ČMSS tak vychází vstříc potřebám svých klientů a pružně reaguje na vývoj trhu s bydlením. Překlenovací úvěry nyní ČMSS nabízí s pevnou roční úrokovou sazbou od 6,3 do 7,9 %. Úrok z úvěru ze stavebního spoření je u ĆMSS ve výši 6 % p.a. Důležité je, že kromě zmíněných úroků už klient ČMSS neplatí žádné další poplatky, ani za posouzení či vyřízení žádosti, ani za poradenství. Úrokové sazby jsou sjednány jako pevné, což je pro klienta velkou výhodou. Má totiž jistotu, že úroková sazba se nezmění po celou dobu splácení. To umožňuje lepší finanční plánování a rozvržení financí. ČMSS nabízí nejvyšší úvěr bez nutnosti zajištění, a to až do 150 tisíc Kč. Do výše 500 tisíc ČMSS od klientů nepožaduje jako zajištění nemovitost. Postačí, když se zaručí ručitelé.

Praha, 17. května 2002

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).