Hlavní navigace

Spuštění nového internetového, integrovaného portálu ING v ČR

Finanční skupina ING v ČR uvedla v těchto dnech nový internetový portál ING www.ing.cz. V novém designu přináší návštěvníkům mnohá technologická vylepšení, nové funkcionality i přívětivější a modernější prostředí. Souběžně se spuštěním českého portálu proběhlo spuštění portálu na Slovensku. Oba nové portály tak plně korespondují se stránkami skupiny ING v 60 zemích světa.

Sdílet

Nová struktura portálu, která byla vypracovaná po kompletní revizi a analýze předešlých stránek, přináší větší průhlednost, lepší servis pro klienty a díky zcentralizované správě portálu i rychlejší nové informace.

Při návrhu nových portálů bylo myšleno na budoucnost, a proto je nové řešení postaveno na modulárním systému, který umožňuje jednoduchý rozvoj a možnost sdílet už vyvinuté funkcionality. Tímto způsobem je zajištěná možnost kontinuálního rozvoje obou portálů jako i sdílení aplikace vyvinuté pro jednu zemi druhou zemí.

Struktura nových portálů je navrhnutá tak, aby potenciální klient dostal co nejrychlejší potřebné informace. Informace o produktech jsou rozdělené od základních, které nabízejí stručný přehled výhod daného produktu, po podrobné, které nabízí komplexní popis produktu až po informace, jak uzavřít smlouvu k danému produktu.

Přímo na homepage se nachází sekce „Zajímám se o“, která je určena pro potenciální klienty. Ti mají možnost vybrat si způsob řešení jejich finančního problému nebo situace dle nabízených možností. Pro nové i stávající klienty lze doporučit možnost vybrat si poradce pro finanční plánování přímo v sekci „Najděte si“.

Pro současné klienty byla vytvořena nová sekce „Klientská zóna“ spolu se sekcí vstup do internet bankingu nabízí klientům pohodlný způsob jak obsluhovat své produkty.Klientská zóna umožňuje získávat nové potřebné informace o produktech, pojistných událostech, případně zadat jakýkoliv nestandardní požadavek.

Obecné informace o skupině ING, charitě či sponzoringu jsou zařazeny v sekci „O ING“. Nejaktuálnější akcie a nabídky se skrývají pod jednotlivými bannery na obou stranách homepage. Jednou z nich je například SMS soutěž „ hraju“. Pro novinářskou veřejnost je určený Press room „Tiskové centrum“, umístěný v dolní části homepage spolu s informacemi o možnostech zaměstnání v ING „Kariéra“ nebo přímé propojení na celosvětové stránky centrály ING „ING celosvětově“.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).