Hlavní navigace

Spolupráce LBBW Bank a Wüstenrot

[Tisková zpráva] LBBW Bank CZ navázala začátkem dubna spolupráci s Wüstenrot – stavební spořitelnou a.s. a nově svým klientům nabízí zprostředkování stavebního spoření Wüstenrot.

Sdílet

„Dosavadní spolupráci s Allianz pojišťovnou a investiční společností Conseq doplňujeme nyní o spolupráci s Wüstenrot – stavební spořitelnou a.s. Naším cílem je poskytovat stávajícím i potenciálním klientům komplexní služby pod jednou střechou tak, aby byli maximálně spokojeni. Věříme, že i přes legislativní úpravy stavebního spoření zůstává tento produkt jednou z cest k získání financí na vlastní bydlení a je atraktivní a zajímavou alternativou ke spořicím produktům. Výhodou je i možnost vhodně jej doplnit naší hypotékou,“ uvedl ke spolupráci Pavel Šuranský, ředitel Individuálního bankovnictví LBBW Bank.

„Velice se těšíme na spolupráci s LBBW Bank. Je kvalitním partnerem, který nám umožní rozšířit naši distribuční síť. Věříme, že toto partnerství bude úspěšné a osloví jak dosavadní, tak i potenciální klientelu obou stran,“ okomentovala partnerství Kateřina Bílá, tisková mluvčí Wüstenrot – stavební spořitelny a.s.

Stavební spoření výhodně zhodnocuje úspory a je zároveň i vhodnou cestou k financování vlastního bydlení. Zaručuje bezpečné uložení peněz, státní podporu, pevné a výhodné úrokové sazby úvěrů a širokou nabídku zajímavých překlenovacích úvěrů. Při sjednání stavebního spoření Wüstenrot v kterékoli pobočce LBBW Bank si klient zvolí variantu, která vyhovuje jeho potřebám, a jako bonus může zvolenou variantu spoření kdykoliv bezplatně změnit.

Výhody stavebního spoření

•    volitelná kombinace úrokových sazeb z úspor ve vazbě na výši úrokové sazby z úvěru ze stavebního spoření

•    nejvyšší garantovaný úrok z úspor 2,2 % ročně

•    státní podpora 10 % z ročně uspořené částky, maximálně však 2 000 Kč za kalendářní rok

•    po 6 letech volné použití úspor včetně státní podpory

•    zákonné pojištění vkladů až do výše 100 000 EUR

Výhody úvěru ze stavebního spoření

•    úvěr ze stavebního spoření ve výši až 70 % cílové částky

•    pevná úroková sazba garantovaná po celou dobu jeho splácení

•    možnost odpočtu zaplacených úroků od základu daně z příjmu

•    rychlejší splacení úvěru díky možnosti mimořádných splátek a úložky

Více informací o produktech naleznete na www.lbbw.cz nebo www.wustenrot.cz.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).