Hlavní navigace

Společnosti ze skupiny CAC GROUP se stěhují do budovy Anděl Park

Společnosti ze skupiny CAC GROUP se přestěhovaly do nově postavené budovy Anděl Park v Radlické ulici 14, Praha 5 - Smíchov.

Sdílet

Na ploše 4803 m2 sídlí CAC GROUP skládající se z následujících společností: CAC LEASING – centrála společnosti, CAC LEASING – pobočka Praha, Allrisk-CAC pojišťovací makléřská společnost a CAC Full Service Leasing.

Prostory budovy Anděl Park plně vyhovují potřebám našich zákazníků. Budova je situována v blízkosti centra Prahy a nabízí parkování v suterénu. Moderní infrastruktura i osobitá architektura výborně doplňují firemní kulturu. Zároveň se nám tímto krokem podařilo spojit společnosti ze skupiny pod jednu střechu, což zjednoduší komunikaci a zvýší se tak úroveň servisu pro naše klienty, uvedl ke stěhování Christoph Greussing, generální ředitel a předseda představenstva CAC LEASING.

Do nové budovy Anděl Park v Radlické ulici 14, Praha 5 – Smíchov se stěhují následující společnosti:

CAC LEASING, a.s. (centrála společnosti a pobočka Praha): S tržním podílem 13,1 % a nově uzavřenými obchody v objemu 14,15 mld. Kč ke konci roku 2004 je CAC LEASING největší univerzální leasingovou společností v České republice. V současné době má celkem téměř 300 zaměstnanců.

Allrisk-CAC pojišťovací makléřská společnost spol. s r.o.: dceřiná společnost CAC LEASING, která spolupracuje s celou řadou renomovaných pojistitelů na českém trhu, jako jsou pojišťovna Allianz, Česká pojišťovna, pojišťovna Generali, pojišťovna Kooperativa nebo pojišťovna Uniqa. Díky tomu nabízí pojistné produkty klientům CAC LEASING za velmi výhodných podmínek.

CAC Full Service Leasing, s.r.o.: dceřiná společnost CAC LEASING, která poskytuje operativní leasing pro firmy. CAC Full Service Leasing nabízí nejen financování vozového parku, ale rovněž řeší jeho každodenní správu.

HVB LEASING, a.s.: Leasingová společnost specializující se na leasing nemovitostí se stala součástí CAC LEASING v roce 2004. Díky tomu CAC LEASING ke konci minulého roku rozšířil svoji nabídku o leasing nemovitostí.

Jitka Tkadlecová
Mather Public Relations, s.r.o.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).