Hlavní navigace

Společnosti C.S. Cargo a Viamont uzavřely strategické partnerství

Na tuzemském logistickém a přepravním trhu tak vzniká nejsilnější uskupení svého druhu.

Sdílet

Největší česká společnost v oblasti logistiky a automobilové přepravy C.S. Cargo a jeden z největších tuzemských nákladních dopravců na železnici společnost Viamont se dohodly na vytvoření strategického partnerství. Jeho cílem je komplexní pokrytí služeb pro náročné velké klienty. Nově vytvořené strategické partnerství je svým charakterem v České republice jedinečné.

Obě společností jsou schopny společně zajistit nejširší možné spektrum logistických a přepravních služeb, tedy skladování, automobilovou, železniční i leteckou přepravu. Na tuzemském logistickém a přepravním trhu tak vzniká nejsilnější uskupení svého druhu, jehož aktivity budou směřovat do celého regionu střední a východní Evropy.

„Je to významný signál trhu o tom, jakým směrem se v blízké budoucnosti bude ubírat nabídka služeb v oblasti logistiky a dopravy,“ komentuje vytvoření strategického partnerství předseda představenstva společnosti C.S. Cargo Tomáš Faller.

Předseda představenstva společnosti Viamont Luděk Peleška k tomu dodává: „V současné době již připravujeme několik společných projektu pro významné klienty jak v rámci České republiky, tak i v regionu střední a východní Evropy“.

Další podrobnosti nově vytvořeného strategického partnerství považují obě společnosti za obchodní tajemství, a proto je nebudou více upřesňovat.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).