Hlavní navigace

Společnost MasterCard přináší slevy na internetovém portálu Dnesnebonikdy

[Tisková zpráva] Společnost MasterCard připravila pro své zákazníky nový bonus. MasterCard navázal úzkou spolupráci s internetovým serverem Dnesnebonikdy a pro držitele karet MasterCard přichystal výhodné nakupování na tomto internetovém portálu.

Sdílet

Společnost MasterCard připravila pro své zákazníky exkluzivní výhody na internetovém serveru Dnesnebonikdy. Když bude zákazník na tomto portálu platit platební kartou MasterCard, automaticky získává slevu 10 % z placené částky. Tato akce začíná od pondělí 31. ledna 2011. „Společnost MasterCard se rozhodla navázat na úzkou spolupráci s tímto portálem, protože Dnesnebonikdy využívá nejmodernější technologii MasterCard SecureCode na ochranu dat zákazníků. Platby je možné provádět kdykoliv a na sto procent bezpečně. Navíc jako bonus od nás zákazníci dostanou slevu 10 % z placené částky,“ říká Pavel Javorský, obchodní ředitel MasterCard Europe pro Českou republiku.

Internetové stránky Dnesnebonikdy patří mezi nejznámější poskytovatele hromadných slev, a zabývají se kolektivním nakupováním. Nabídky na tomto serveru jsou platné, pouze pokud o ně projeví zájem minimální stanovené množství kupujících. K úspěšnému vyřízení objednávky musí zákazník projít třemi zásadními kroky: detail nabídky, způsob platby a potvrzení objednávky. „Všem zákazníků, kteří využívají služby internetového portálu Dnesnebonikdy, je doporučena platba platební kartou MasterCard. Jedná se o rychlý způsob platby, díky kterému získají zákazníci ihned kupon, který potřebují k čerpání zvýhodněné nabídky, a to s jistotou bezpečného placení,“ dodává Pavel Javorský. 

Více informací naleznete na http://www.mas­tercard.cz nebo na http://www.dnes­nebonikdy.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).