Hlavní navigace

Společnost EUROFINANCIAL CZ, s. r. o. podala trestní oznámení

V Praze, 23.10.2006. Společnost EUROFINANCIAL CZ, s. r. o. se rozhodla podat trestní oznámení na Fabia Jungmanna, majitele firmy Fabio Art Agency s působištěm v Ústí nad Labem. Fabio Jungmann se otevřeně snaží diskreditovat společnost EUROFINANCIAL CZ, s. r. o., na veřejnosti. Usiluje tím také o narušení vztahů společnosti s jejími smluvními partnery. Společnost EUROFINANCIAL CZ, s.r.o. se distancuje od všech výroků Fabio Jungmanna na její adresu a označuje je za nepravdivé.

Sdílet

Jednání Fabia Jungmanna dle názoru zastupující advokátní kanceláře a vedení společnosti EUROFINANCIAL CZ, s. r. o. naplnilo znaky skutkové podstaty trestných činů dle ust. § 235 – Vydírání a ust. § 206 – Pomluvy. Společnost EUROFINANCIAL CZ, s. r. o., proto podala trestní oznámení na Policii ČR a na Státní zastupitelství dle místní příslušnosti.

Vedení společnosti EUROFINANCIAL CZ, s. r. o. se snažilo řešit celou záležitost smírnou cestou, ale napadání, pomluvy a cílené poškozování dobrého jména společnosti Fabio Jungmannem pokračovalo s rostoucí intenzitou.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).