Hlavní navigace

Společnost Ernst & Young pořádá 22. února 2006 podnikatelskou konferenci

Praha, 15. února 2006 – Společnost Ernst & Young pořádá 22. února 2006 Podnikatelskou konferenci. Podnikatelé mohou tuto platformu využít k výměně svých zkušeností a načerpat zde inspiraci, jak řešit vybrané problémy podnikatelského prostředí. Témata konference jsou rozdělena do dvou bloků: Podnikatelské recepty pro úspěšnou firmu a Podnikání v českém prostředí.

Sdílet

Mezi témata prvního bloku patří problematika podnikání na globálním trhu, možnosti prosazení středoevropských firem na zahraničních trzích nebo otázka financování malých a středních podniků. V rámci první části konference vystoupí se svými příspěvky mj. Dirk Kroonen, vedoucí partner Ernst & Young, Sándor Kürti, maďarský Podnikatel roku 2004 nebo Tomáš Hruda, generální ředitel agentury CzechInvest.

V rámci druhého bloku budou účastníci konference seznámeni s problematikou podnikatelského prostředí v České republice a zúčastní se panelové diskuze na téma „Jak efektivně řídit firmu v českém prostředí“. Mezi mluvčí bude patřit mj. Richard Singer, marketingový ředitel Ernst & Young, Zbyněk Frolík, generální ředitel společnosti Linet a Podnikatel roku 2003 České republiky, a Miroslav Řihák, generální ředitel společnosti Anect a Podnikatel roku 2004 České republiky.

Podnikatelská konference se koná 22. února 2006 v Hotelu Andel’s, Stroupežnického 21, Praha 5. Podnikatelé se zájmem o účast mohou kontaktovat Janu Kaňkovskou ze společnosti Ernst & Young na telefonu 222 221 115–6, případně využít přihlášku na www.podnikatelroku.cz. Účastnický poplatek pro podnikatele činí 2900 Kč bez DPH.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).