Hlavní navigace

Splňte si s MasterCard sen filmových hrdinů

Společnost MasterCard, připravila pro všechny držitele platebních karet MasterCard a zároveň milovníky českých filmů soutěž s filmem Líbáš jako Bůh. Šanci na zajímavou výhru mají všichni, kteří během soutěžního období od 10. 1. – 28. 2. 2008 provedou platbu prostřednictvím platební karty MasterCard. Hlavní výhra čeká hned na tři šťastlivce, jejichž platba se nejvíce přiblíží průměrné hodnotě všech transakcí uskutečněných držiteli karet MasterCard v průběhu soutěže.

Sdílet

Tři výherci si užijí prodloužený víkend v Paříži pro dvě osoby, jako si to přáli hrdinové filmu Líbáš jako Bůh. Vítězové se mohou těšit nejen na zážitky z nejromantič­tějšího města světa, ale také na slavnostní večeři s režisérkou filmu Líbáš jako Bůh, Marií Poledňákovou. Dalších deset soutěžících v pořadí obdrží od společnosti MasterCard luxusní dárkový koš plný francouzských delikates.

Spoluprácí s českým filmem chceme veřejnosti připomenout, že právě nákup lístků do kina je jedním ze způsobů, jak lze platební kartu využívat. S platební kartou od MasterCard mohou lidé zaplatit za lístky do kina nejen u pokladny, ale také mohou využít pohodlné platby kartou přes internet, uvádí Pavel Javorský, ředitel kanceláře MasterCard Europe pro Českou republiku a Slovensko.

Nová soutěž společnosti MasterCard spojená s filmem Líbáš jako Bůh je jednou ze série kampaní, které MasterCard pro své klienty každoročně připravuje. Tato propagace společnosti MasterCard navazuje na úspěšný komunikační koncept „K nezaplacení“. Cílem soutěže je motivovat držitele karet k placení kartou za běžné drobnější nákupy. Používání platebních karet s sebou oproti platbě hotovostí přináší řadu výhod jakými je například větší pohodlí a bezpečnost. Platební karty představují pro každého člověka jedinečnou možnost, jak si efektivně ulehčit a zjednodušit život, dodává Pavel Javorský.

Více informací o kampaních MasterCard a používání platebních karet naleznete na www.viceomastercard.cz

Líbáš jako Bůh

Líbáš jako Bůh je název nového filmu režisérky Marie Poledňákové. Jak již název napovídá, půjde o bouřlivý příběh plný emocí. Hlavní hrdinka filmu Helena Altmanová (Kamila Magálová), profesorka na gymnáziu, má velmi rozvětvenou rodinu a žije v jednom bytě se svým bývalým manželem Karlem (Jiří Bartoška). A právě rodina a všechno kolem ní Helenu zaměstnává natolik, že jí na vlastní život a vlastní city nezbývá čas. Jednoho dne se ale seznámí s lékařem záchranné služby Františkem (Oldřich Kaiser) a naplno se zamiluje. Jak příběh dopadne se dozvíte od 12. 2. 2009 ve filmu Líbáš jako Bůh, jehož generálním partnerem je právě MasterCard. Více informací na: www.libasjakobuh.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).