Hlavní navigace

Speciální nabídka dokončených nemovitostí

Společnost CENTRAL GROUP připravila v dubnu letošního roku pro své klienty speciální akční bonus. V případě koupě nového dokončeného zděného domu, získá klient zdarma kuchyňskou linku v hodnotě 100.000 Kč. Nabídka platí až do konce května 2005.

Sdílet

V Průhonicích u Prahy jsou v nabídce převážně nadstandardní vily typu Imperial, Harmony nebo Central 2–2000 v dispozicích 5+1 a 6+1 s garáží nebo dvougaráží. Ceny se zde pohybují od 7,7 mil. korun za nadstandardně řešený dům Central 2–2000 včetně pozemku.

Lokalita Hostivice je přehlídkou pestré palety typových domů a vil společnosti CENTRAL GROUP – Imperial, Alfa, Delta, Omega, Central 1–2000 v dispozicích 3+kk, 4+kk, 5+1 nebo 6+1 také v nadstandardním provedení s garáží nebo dvougaráží. Ceny jsou zde velmi výhodné. Kompletně dokončený dům typu Alfa včetně kuchyňské linky a zařízení pořídíte již za 3,85 tis. korun, a to včetně pozemku, dodává David Smola pracovník prodeje společnosti CENTRAL GROUP.

K pořízení nového domu stačí nyní pouze 10% z ceny a zbývající část je možné financovat z úvěru nebo je možný i odklad platby. Odklad platby 90% z ceny až na 12 měsíců od převzetí domu zatím nenabízí žádná developerská ani stavební společnost na našem trhu, upřesňuje David Smola. Všem zájemcům poskytuje společnost zdarma finanční poradenství a rovněž zdarma zajišťuje hypoteční úvěry. Na veškeré domy poskytuje společnost CENTRAL GROUP záruku 3 roky od dokončení stavby.

Více informací naleznete na internetových stránkách www.central-group.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).