Hlavní navigace

Speciální nabídka Citibank pro lékaře

Citibank a.s. uvádí v těchto dnech na trh nový typ úvěru, který je určen především lékařům. Díky tomuto typu uvěru lze financovat například vybavení či modernizaci ordinace nebo nákup zdravotnického zařízení či potřeb.

Sdílet

Při tvorbě tohoto úvěru jsme vycházeli z výsledku průzkumu potřeb lékařů. Z nich mimo jiné vyplynulo, že tato profesní skupina má především zájem o rychlou možnost financování s minimálními nároky na množství požadovaných dokumentů, uvedl Jan Riegl, produktový manažer osobních půjček. Proto jsme lékařům nabídli úvěr, při jehož vyřízení stačí předložit pouze občanský průkaz, poslední výpis z běžného účtu a diplom jako potvrzení o lékařské praxi. Pokud klient splňuje podmínky pro poskytnutí úvěru, je mu úvěr poskytnut do 48 hodin od podání žádosti, dodal Jan Riegl.

Citibank půjčka pro lékaře je nezaručený bezúčelový úvěr od 20 tisíc do 600 tisíc korun se splatností od 6 do 60 měsíců a s možností pojistit se proti neschopnosti splácet úvěr z důvodu smrti, invalidity nebo pracovní neschopnosti delší 30ti dnů. Úvěr lze získat bez ručitele, bez udání účelu a bez nutnosti zřízení běžného účtuCitibank. Úroková sazba úvěru pro lékaře se nyní pohybuje již od 8, 9 % p. a. Informace o výši úvěru, kterou může zájemce získat, včetně přesného stanovení výše splátek, poskytne Citibank 24 hodin denně na lince 844 888 844. Pokud zájemci podmínky vyhovují, může si okamžitě sjednat schůzku s bankovním poradcem Citibank, a to nejen na pobočce Citibank, ale i v místě a čase, které zájemci nejlépe vyhovují.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).