Hlavní navigace

Soutěž studentů se blíží do finále! Máte poslední příležitost utkat se v boji o ceny v hodnotě až 60 000,- Kč!

Soutěž o nejlepší esej "Ideální banka 21. století se blíží do finále. Již pouhý týden zbývá do uzávěrky naší soutěže. Dosud do naší redakce dorazilo mnoho prací od studentů z vysokých a středních škol. Není divu, když jsou ve hře ceny v celkové hodnotě až 60 000,- Kč. Práce studentů, které se umístí na prvních 20 místech se navíc utkají v boji o první místo s výhrou bankovního účtu s 20 000,- Kč.

Sdílet

Studenti prokazují, že mají v oblasti financí a bankovnictví velmi dobrý rozhled a jejich nápady budou pro banky zcela jistě velmi zajímavé a inspirující.

Chtěli bychom upozornit, že stále mají ještě studenti i školy celý týden na zasílání svých prací, které se mohou zúčastnit boje o první místa soutěže. Stále totiž není nic rozhodnuto.

Studenti ve svých pracích nejvíce preferují komplexnost služeb bank a zároveň individuální přístup ke každému klientu. Jeden ze studentů účastnících se soutěže tak napsal:

„Ideální banka by měla vycházet vstříc a brát v úvahu momentální životní situaci klienta a svoje služby přizpůsobit jeho aktuálním potřebám, tedy být velmi flexibilní. Jiné parametry svého účtu a nabízené služby patrně ocení student (ať už věčně ,,pařící“ či pilně studující), jiné maminka na mateřské dovolené, majitel prosperující firmy nebo veselý důchodce, vydávající se na cesty, kterých si teď konečně může pořádně užít nebo třeba jen ze svého účtu přilepšit vděčným vnoučátkům.„

V příspěvcích studentů se neobjevují pouze návrhy na zlepšení a zavádění nových služeb ze strany bank, ale objevuje se i kritika současného přístupu bank vůči klientům v současnosti. Ve své práci o tom jedna ze soutěžících píše toto:

„Mám bohužel pocit, že banky jsou jedině rády, že klienti se moc nezajímají, jsou nevzdělaní a hlavně když bance za všechno zaplatí. A to není ze strany banky správné. Má-li jí klient věřit, tak ho nemůže okrádat o jeho peníze. Partnerský vztah na takových principech nemůže dobře klapat. Pokud tam není společná vůle, nemůže tam být ani důvěra. Banka by si měla brát od klienta peníze jen za to, co chce po ní navíc. A ne za to, že je jejím klientem a potřebuje pracovat s produkty, které si u ní založil.“

Získá jeden z těchto studentů první cenu a výhru 20 000,– Kč? Nebo to chcete být přímo vy? Stále se můžete zúčastnit zasláním práce na mailovou adresu: soutez@bankovnipoplatky.com, kde se může do soutěže přihlásit celá škola, která práci zadá jako součást výuky či domácí úkol studentům.

Další informace o VELKÉ SOUTĚŽI STUDENTŮ naleznete na adrese: http://www.bankovnipoplatky.com/…ormace-1017/

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).