Hlavní navigace

Soutěž Poštovní spořitelny přinesla klientce auto

Klienti Poštovní spořitelny měli možnost se v průběhu listopadu a prosince zúčastnit unikátní soutěže. Stačilo na uvedeném telefonním čísle zodpovědět položenou otázku: „Kolik autolékárniček lze naložit do kufru vozu Fabia“ a doufat ve vylosování. Štěstěna se nakonec usmála na paní Miluši Letkovou ze Slavkova u Brna, které tak správný tip vynesl poukázku na nákup vozu v hodnotě 200 000.

Sdílet

Paní Miluše Letková je naší dlouholetou klientkou, běžný účet má u nás už 13 let. My jí proto srdečně gratulujeme k výhře a přejeme mnoho šťastně ujetých kilometrů bez nehod, vzkazuje výherkyni Jan Slanina, manažer útvaru Úvěry Poštovní spořitelny.

Soutěž připravila Poštovní spořitelna ve spolupráci s ČSOB Leasingem a společností AAA Auto. Znění celé soutěžní otázky bylo: Kolik autolékárniček lze maximálně naložit do zavazadlového prostoru Škody Fabia II modelového roku 2008 ( 5-ti dveřové provedení) karoserie hatchback tak, aby horní odkládací plato zůstalo v původní pozici a víko kufru bylo možné uzamknout?. Správná odpověď, která měla hodnotu nového auta, zní do kufru vozu Fabia lze naložit 72 autolékárniček.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).