Hlavní navigace

Soutěž o 260 cen s kreditními kartami MoneyCard

Dovolená dle vlastního výběru v hodnotě 60 tisíc korun je hlavní cenou soutěže, kterou GE Money Multiservis připravila pro majitele kreditních karet MoneyCard. Kromě toho má pro ně společnost připraveno dalších 260 cen v celkové hodnotě 700 tisíc korun. Podmínkou účasti je použití kreditní karty MoneyCard alespoň ke dvěma platbám během jednoho týdne. Soutěž probíhá v období od 1. dubna do 29. června 2008.

Sdílet

„Klient, který použije svou MoneyCard k alespoň dvěma platbám u obchodníka týdně, automaticky vstupuje do soutěže a nemusí se nikde registrovat. Pokud provede za dobu trvání soutěže dvacet plateb, bude zařazen do hry o hlavní cenu, kterou je dovolená v hodnotě 60 tisíc korun,“ uvedla Monika Tutterová, produktová manažerka kreditních karet GE Money. „V každém týdnu se hraje o minimálně dvacet cen a klient může v průběhu soutěže vyhrát i opakovaně,“ dodala Monika Tutterová.

Do soutěže se započítávají veškeré platby u obchodníka, které přesáhnou částku 100 korun. Soutěž se vyhodnocuje po týdenních kolech. Vždy 10. den po uzavření soutěžního týdne přijde účastníkům soutěžní SMS. Výherci se stávají ti, kdo správně a nejrychleji odpoví zpět na telefonní číslo, ze kterého jim SMS přišla. Ocenění budou o výhře informováni telefonicky.

V soutěži je kromě dovolené dle vlastního výběru řada dalších hodnotných cen. Vyhrát lze lístky na EURO 2008TM, LCD televize JVC, domácí kino JVC, wellness víkendy, mobilní telefony nebo poukázky na pohonné hmoty. Celkem je ve hře 260 hodnotných cen.

GE Money patří k leaderům na poli kreditních karet. Koncem března jich vydala přes 280 tisíc. Karty MoneyCard nabízejí bezúročné období až 50 dní, jejich majitel neplatí žádné měsíční poplatky ani roční poplatek v prvním roce od pořízení MoneyCard. V případě aktivního používání se neúčtují v dalších letech ani žádné roční poplatky. Součástí karty jsou i bezplatně poskytnutá vybraná pojištění. Kromě toho mají jejich majitelé možnost výběru dalších doplňkových služeb, jako je Pojištění schopnosti platit, Pojištění zneužití karty nebo Cestovní pojištění Travel Plus.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).