Hlavní navigace

Soutěž Ideální banka 21. století startuje už počtvrté

[Tisková zpráva] Poštovní spořitelna a www.bankovnipoplatky.com vyhlašují již čtvrtý ročník soutěže „Ideální banka 21. století“, která umožňuje studentům vyjádřit svou představu dokonalé banky. Letošní téma zní „péče o klienty a vstřícný přístup k zákazníkovi“. Stejně jako loni mohou soutěžící přihlašovat kromě písemných prací také videa. Termín uzávěrky přihlášek je 15. prosince 2010.

Sdílet

▪ Studenti mohou opět natáčet videa

▪ Na vítěze čekají ceny v hodnotě 100 tisíc korun

„Bez ohledu na to, kdo nakonec vyhraje, jsme především rádi za podněty, které se k nám od studentů dostanou. Díky nim totiž můžeme dále vylepšovat naše produkty a služby a přiblížit se tak ideálu dokonalé banky,“ prohlásil Ombudsman Poštovní spořitelny Martin Kovář.  

Soutěže se mohou zúčastnit studenti všech typů škol v České republice, a to jak jednotlivci, tak i skupiny. Motivací jsou ceny v celkové hodnotě 100 tisíc korun. „Jsem zvědavý, jak mladí lidé uchopí zajímavé téma proklientského přístupu bank formou videa, které je dnes u studentů tak populární. Domnívám se, že vzhledem k atraktivnosti tématu to letos bude pro Poštovní spořitelnu obzvláště užitečná zpětná vazba od mladých bankovních klientů,“ vyjádřil se Patrik Nacher, provozovatel serveru www.bankovnipo­platky.com.

Písemné práce by měly mít formu úvahy, v rozsahu maximálně šesti stran. Video by nemělo být delší než 3 minuty a mělo by být v základním formátu, umožňujícím snadné spuštění i ovládání na webových stránkách (přípony *.mpg *.mpeg, *.wmv, *.avi).

Letos se nově k projektu přihlásila další vysoká škola – Vysoká škola finanční a správní, která se tak přidá k Bankovnímu institutu vysoká škola a Technické univerzitě v Liberci.

Hodnocení bude probíhat ve dvou kolech. Nejprve vyberou zástupci serveru bankovnipoplat­ky.com a Poštovní spořitelny dvacet nejlepších prací a videí. Ty bude v druhém kole hodnotit odborná porota.

Práce je možno přihlašovat od 1. září 2010 do 15. prosince 2010 na soutez@bankov­nipoplatky.com. K práci je potřeba uvést jméno, adresu, název školy, telefonní číslo a emailovou adresu autora práce. Vyhodnocení zaslaných prací a videí proběhne do 15. ledna 2011 a vyhlášení výsledků pak v průběhu února 2011.

Ceny:

Vítěz v kategorii „nejlepší nápad“ získává účet u Poštovní spořitelny s částkou 20 000 Kč a možnost zúčastnit se stáže v Poštovní spořitelně.

Pro kategorii „nejlepší práce“ jsou určeny následující ceny:

1.         účet u Poštovní spořitelny s částkou 20 000 Kč + stáž v Poštovní spořitelně

2.        účet u Poštovní spořitelny s částkou 15 000 Kč + stáž v Poštovní spořitelně

3.         účet u Poštovní spořitelny s částkou 10 000 Kč + stáž v Poštovní spořitelně

4.         účet u Poštovní spořitelny s částkou 5 000 Kč + stáž v Poštovní spořitelně

5.         účet u Poštovní spořitelny s částkou 3 000 Kč + stáž v Poštovní spořitelně

6. – 20.         hodnotné věcné ceny

V kategorii „nejlepší video“ rozdělujeme tyto ceny:

1.         účet u Poštovní spořitelny s částkou 10 000 Kč + videokamera

2.         účet u Poštovní spořitelny s částkou 5 000 Kč + videokamera

3.         videokamera

Více informací najdete ve speciální sekci: http://www.ban­kovnipoplatky­.com/ankety/i­dealni-banka-21-stoleti-10–11.html Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).