Hlavní navigace

Společnost Sodexho Pass vstupuje na trh s finančními benefity

„Benefity pod jednou střechou“ - Sodexho Pass se stává poskytovatelem nejširšího portfolia zaměstnaneckých benefitů

Sdílet

Společnost Sodexho Pass, která je jedničkou v oblasti poskytování zaměstnaneckých výhod na českém trhu, dnešním dnem vstupuje na trh s finančními benefity – penzijním připojištěním a životním pojištěním. Zároveň se stává první společností v České republice, která nabízí komplexní škálu zaměstnaneckých výhod – od oblíbených stravenek, přes poukázky na služby a dárky až po finanční benefity.

„Vstup naší společnosti na pole finančních benefitů je, díky jejich velké oblíbenosti mezi zaměstnanci i zaměstnavateli, zcela logickým krokem,“ říká Miroslav Sedlák, generální ředitel společnosti Sodexho Pass.“Navázali jsme spolupráci s nejlepšími pojišťovnami a penzijními fondy na českém trhu, a díky tomu můžeme našim klientům nově nabídnout i široký výběr produktů z oblasti penzijního připojištění a životního pojištění.“

Stávající i budoucí klienti Sodexho Pass nyní mohou využívat zkušeností jediného partnera, který jim pomůže najít ty nejvýhodnější benefity pro jejich zaměstnance. V současné době musí společnosti v oblasti firemních benefitů jednat s několika dodavateli najednou, což představuje především pro menší a střední firmy významnou administrativní i finanční zátěž.

„Koncept Benefitů pod jednou střechou je přínosným a velmi vítaným krokem, který především malým a středním společnostem zajistí možnost volby z více zaměstnaneckých benefitů, která byla do současné doby omezena přílišnou administrativní náročností,“ prohlásil David Šeich, předseda Unie malých a středních podniků ČR.

Sodexho Pass jako komplexní poskytovatel benefitů garantuje nezávislost svých expertů a poskytuje klientům maximální svobodu volby z nejširší nabídky zaměstnaneckých výhod na trhu. Každá společnost si tak může vytvořit nejvhodnější strukturu firemních benefitů přesně ušitou na míru jejím potřebám, ať už z pohledu jejich oblíbenosti mezi zaměstnanci nebo z pohledu jejich finanční a daňové efektivity.

Díky rozšíření služeb společnosti Sodexho Pass o finanční benefity teď firma pokrývá většinu zaměstnaneckých výhod, které jsou v České republice poskytovány. Nabízí ucelené portfolio efektivních prostředků pro zvyšování motivace, výkonnosti, produktivity a loajality zaměstnanců, při jejichž využití mohou firmy navíc profitovat z daňové výhodnosti řady benefitů.

Více informací o službách a produktech společnosti Sodexho Pass najdete na www.sodexho.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).