Hlavní navigace

Snížení vstupních poplatků u fondů Kosíř, Praděd a Euro

Sdílet

Od dnešního dne je možné investovat do fondu Kosíř, dluhopisový bez poplatku a do fondů Praděd, balancovaný a Euro, růstový s nižšími vstupními poplatky. Investiční společnost NEWTON Investment rozhodla o snížení prodejní přirážky pro fond Praděd na 0,5% a pro fond Euro na 1%. Cílem změny poplatků je další podpora investic do zmíněných podílových fondů.
Investovat peněžní prostředky prostřednictvím podílových listů otevřených podílových fondů NEWTON lze ihned po uzavření smlouvy pouhým převodem finančních prostředků na účet vybraného fondu. Smlouvu o nákupu podílových fondů je možné uzavřít nejen v sídle společnosti nebo u smluvních investičních poradců, ale také prostřednictvím internetu na stránkách www.fondy.newton.cz .
NEWTON Investment – investiční společnost, a.s. nabízí možnost uzavření smlouvy on-line na svých internetových stránkách www.fondy.newton.cz Ve dvou krocích zde investor může uzavřít smlouvu a rovnou on-line investovat například s využitím svého internetového bankovnictví do vybraného fondu.
Investiční společnost NEWTON Investment v současné době spravuje ve fondech celková aktiva ve výši více než 655 milionů korun. Rodinu otevřených podílových fondů tvoří fondy Kosíř – dluhopisový, Praděd – balancovaný a Euro – růstový. Při řízení fondu Euro společnost spolupracuje s Gottardo Asset Management se sídlem ve Vídni.

V Praze dne 4.2.2002

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).