Hlavní navigace

Snadnější aktivace akciového účtu pro drobné investory

Drobní a střední investoři mají do 30.6.2007 možnost aktivovat si zdarma akciový účet. RM-SYSTÉM prodlužuje 100% slevu na všechny poplatky spojené s otevřením účtu pro obchodování a to včetně poplatků za otevření účtu ve Středisku cenných papírů.

Sdílet

„Chceme usnadnit vstup na akciové trhy především začínajícím investorům. Investovat do akcií tak mohou kdykoliv, neboť doba, do kdy po otevření účtu budou obchodovat, ani minimální výše obchodů není nijak omezena“, říká Jiří Vodička ředitel pro strategii a marketing RM-S.

„S vedením účtu nejsou spojené žádné poplatky“, doplňuje Vodička.

Drobní investoři nyní mohou snadno získat přístup na české a zahraniční trhy s cennými papíry prostřednictvím nové internetové aplikace EasyWobchod a nebo mohou obchodovat osobně na libovolném z obchodních míst RM-S.

Aplikaci EasyWobchod pro obchodování českých akcií na trhu RM-SYSTÉM a zahraničních akcií na burzách v USA a Německu připravil RM-SYSTÉM společně se svoji sesterskou společností Fio. Obchodování v EasyWobchod je obdobné jako obchodování v aplikaci Investiční hry 2007.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).