Hlavní navigace

SMS soutěž “ING hraju” o exkluzivní ceny a velkoplošné obrazovky ve dvanácti českých městech

Finanční skupina ING, oficiální partner české fotbalové reprezentace v rámci blížícího se mistrovství Evropy ve fotbalu 2004 v Portugalsku nyní přichází s novou SMS soutěží „ING hraju“.

Sdílet

Speciální vědomostní soutěž bude probíhat denně po 23 soutěžních dní v termínu od 24. 5. do 15. 6. 2004 a půjde v ní o fotbalové reprezentanty nominované na EURO 2004. Soutěžící mohou vyhrát fotbalovou výbavu značky Puma jednoho z českých reprezentantů nebo sadu pohlednic fotbalistů.

Každý ze soutěžních dní je věnován jednomu z nominovaných hráčů. Ke každému hráči jsou připraveny tři základní otázky a jedna finálová otázka. Do soutěže se lze zapojit zasláním SMS zprávy ve tvaru „ING“ na telefonní číslo 900 30 06. Následně budou automaticky doručeny otázky s dvěma možnostmi. Tři základní správné odpovědi garantují výhru exkluzivní sady pohlednic reprezentantů, překvapení a postup do finále dne. Postup do finále potvrzuje čtvrtá příchozí otázka, denně po 17 hodin. Nejrychlejší soutěžící vyhrává fotbalovou výbavu značky Puma jednoho z českých fotbalových reprezentantů.

Současně s mistrovstvím Evropy se 15. června 2004 rozbíhá celorepubliková akce „Fotbal Live“, během které budou rozmístěny velkoplošné obrazovky ve dvanácti českých a moravských městech (Karlovy Vary, Hradec Králové, Liberec, Olomouc, Jihlava, Brno, Plzeň, Ostrava, České Budějovice, Zlín, Teplice, Pardubice), na kterých se budou promítat jednotlivé fotbalové zápasy. Diváci mohou během vysílání soutěžit o nejlepší vzkaz fotbalové reprezentaci formou sms. Nejlepší vzkazy budou zveřejněny na www.fandime.cz a porota ocení nejlepší sms vzkaz cenou od partnerů projektu.

Soutěž „ING hraju“. je mediálně podporována Deníky Bohemia/Moravia, Večerníkem Praha, Radiem Impuls, internetovými servery Novinky.cz, Sport.cz a Expresradiem a navazuje na loňskou soutěž, ve které si finalista Jan V. z Teplic odnesl jeden milion Kč.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).