Hlavní navigace

Zvýhodněnou smlouvu s Buřinkou mohou klienti uzavřít až do konce roku

K dnešnímu dni uzavřelo se Stavební spořitelnou České spořitelny (SSČS) zvýhodněnou smlouvu o stavebním spoření sto tisíc klientů. Stanovený počet smluv v rámci mimořádné nabídky byl tak naplněn již za tři měsíce. Zájem klientů vynesl Buřinku v počtu nově uzavřených smluv za září a říjen 2008 na první místo na trhu. Počet uzavíraných smluv gradoval na přelomu listopadu a prosince, kdy dosáhl téměř deseti tisíc smluv za týden. SSČS se proto rozhodla vyjít vstříc klientům a prodloužit akci do 31. prosince 2008.

Sdílet

Zvýhodněnou smlouvu získá klient, který do 31. prosince 2008 uzavře smlouvu o stavebním spoření a do téhož data poukáže první vklad ve výši nejméně 1 500 Kč. Po uspoření této částky SSČS připíše na účet klienta prémii ve výši 100 % úhrady za uzavření smlouvy, maximálně 1 500 Kč. Klient tak neplatí úhradu za uzavření smlouvy o stavebním spoření. Informaci o připsání prémie může klient získat prostřednictvím služby České spořitelny SERVIS 24 nebo SERVIS 24 START a dále ve výpisu se stavem účtu k 31. prosinci 2008.

Uzavření smlouvy je spojeno i s dalšími výhodami: státní podporou až 3 000 Kč ročně, 2% úročením vkladů a osvobozením úroků z vkladů od daní. Společně se státní podporou dosahuje roční zhodnocení vkladů na účtech stavebního spoření až 7 % ročně.

Smlouvy o stavebním spoření lze uzavřít v pobočkách České spořitelny a také u externích partnerů České spořitelny. Bližší informace je možné získat i na bezplatné informační lince 800 207 207 a na www.burinka.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).