Hlavní navigace

Služby Poštovní spořitelny jsou k dispozici i během svátků

[Tisková zpráva] Poštovní spořitelna nabízí své služby v nejširší obchodní síti na českém trhu. Stejně jako v předešlých letech bude část této široké distribuční sítě zpřístupněna i o vánočních svátcích. Ve speciální otevírací době obslouží zákazníky vybrané pobočky České pošty.

Sdílet


„Jsem ráda, že i v letošním roce dokážeme zajistit obsluhu zákazníků i na Štědrý den a Nový rok. Po celé republice bude během svátků opět v provozu několik desítek poštovních poboček. Na přepážkách těchto obchodních míst si tak mohou naši klienti v klidu vyřídit všechny neodkladné finanční záležitosti,“ říká Vlasta Dolanská, výkonná ředitelka Poštovní spořitelny. 

Ve dnech 24. prosince, 26. prosince a 1. ledna bude k dispozici celkem 32 poštovních poboček po celé České republice (viz tabulka níže). Na první svátek vánoční v neděli 25. prosince budou všechny pobočky zavřeny. Mimo sváteční dny platí na všech pobočkách stejná otevírací doba jako během roku. Jedinou výjimkou je Silvestr, kdy bude provozní doba mírně pozměněna.

Finanční centra Poštovní spořitelna zůstávají o víkendu a v pondělí 26. 12. zavřená.

Příkazy k úhradě se splatností do konce roku 2011 je nutné podat na obchodních místech nejpozději do 29. prosince. V rámci písemné žádosti je tento termín platný jak pro platby ve prospěch účtů vedených v ČSOB, tak i ve prospěch jiných tuzemských bank. Přes elektronické bankovnictví stačí zadat příkaz k úhradě poslední pracovní den v roce, tedy v pátek 30. prosince do 18 hodin (záruka platí jen pro odepsání částky z účtu plátce, ne pro připsání na účet příjemce). „Příkaz k úhradě podaný přes elektronické bankovnictví či přes callcentrum je tak nejen nejlevnější, ale také nejpohodlnější,“ doplňuje Vlasta Dolanská.

Mimo svátky mohou zákazníci Poštovní spořitelny využít 62 Finančních center nebo více než 3300 poboček České pošty. Zákazníci mají k dispozici také 2800 finančních poradců ČMSS nebo více než 800 bankomatů.

Poštovní spořitelna je součástí Československé obchodní banky, a. s.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).