Hlavní navigace

Slevová karta EUROxxx pro studenty zdarma!

Sdílet

Praha, 4. března 2003 – Všem studentům, kteří si od 1. března založí konto Gaudeamus, vydá Komerční banka bezplatně slevovou kartu EURO<.

Karta EURO<, která byla v loňském roce vydána více než čtyřem milionům zájemců, opravňuje svého držitele k pěti až stoprocentním slevám ze vstupného do galerií, muzeí a jiných kulturních památek, do kin a divadel, ale i při sportování. Poskytuje slevy na ubytování, dopravu i stravování a v neposlední řadě také slevy na fotoslužby, v knihkupectvích a při studiu jazyků. Karta je platná ve 30 evropských zemích včetně České republiky. Největší množství slev se nachází ve Španělsku, Anglii, Skotsku, Holandsku, Itálii, Švýcarsku, Polsku, Portugalsku a Belgii, mnoho slev je ale i třeba na Maltě, Kypru a Slovensku.

Ke konci února 2003 otevřela Komerční banka více než 62.500 studentských kont Gaudeamus. Součástí studentského balíčku je bezplatné využívání běžného účtu, internetbankingu, telefonního bankovnictví a mezinárodní platební karty Styl Maestro. Kromě toho mohou zájemci využít povolený debet až do výše 10.000 korun. K účtu je každoročně připisována prémie 333,– korun.

Marie Růžičková
Tisková mluvčí KB

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).