Hlavní navigace

Skyteam byl časopisem Business Traveler jmenován nejlepší leteckou aliancí roku 2007

Letecká aliance SkyTeam byla oficiálně jmenována nejlepší leteckou aliancí v průzkumu nazvaném „Volba čtenářů pro cestování za obchodem 2007“, který pořádá časopis Business Traveler. Čtenáři časopisu ocenili SkyTeam za spolehlivost, vysokou kvalitu služeb a rozsáhlou síť, kterou nabízí. SkyTeam je globální aliancí jedenácti leteckých společností a tří přidružených aerolinií.

Sdílet

„Tímto uznáním jsme poctěni,“ řekl Leo van Wijk, předseda správní rady SkyTeam. „Tato cena je důkazem trvalého odhodlání SkyTeamu poskytovat zákazníkům po celém světě špičkové služby, výhody a přístup do regionů, do nichž chtějí cestovat nejvíce.”

Ocenění Nejlepší letecká společnost ve střední a východní Evropě získaly v anketě čtenářů magazínu Business Traveler také České aerolinie, které jsou členem SkyTeamu od roku 2001.

V letošním roce SkyTeam přivítal svého 11 plnoprávného člena: China Southern Airlines a tři přidružené členy – Air Europa (Španělsko), Copa Airlines (Panama) a Kenya Airways – a dále tak posílil svou globální síť.

V roce 2008 plánuje SkyTeam dále posilovat svou globální síť a zkoumat možnosti, jak se spojit s dopravci ve strategických regionech a oblastech, po nichž je velká poptávka, včetně Indie a Brazílie. Aliance se rovněž bude nadále zaměřovat na svou politiku společných zastoupení na letištích, především na mezinárodním letišti Londýn Heathrow.

SkyTeam spolu s ostatními oceněnými společnostmi v žebříčku Business Traveler bude vyznamenán na slavnostním vyhlášení vítězů v Los Angeles v Kalifornii 17. ledna 2008. Výsledky čtenářského průzkumu nejlepší Volby čtenářů pro cestování za obchodem 2007 byly zveřejněny v čísle časopisu Business Traveler na prosinec/leden.

Business Traveler je přední publikace o cestování za obchodem. Průzkum Volba čtenářů pro cestování za obchodem časopis provádí každý rok. Průzkum sleduje téměř 50 kategorií, včetně kategorií „Nejlepší program letecké aliance“, „Absolutně nejlepší letecká společnost“ či „Nejlepší letištní salonek“. Předplatitelé časopisu Business Traveler byli vybráni náhodně a byli požádání, aby identifikovali společnosti, které jim nejvíce zpříjemnily cesty za obchodem.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).