Hlavní navigace

SkyEurope v Praze chtějí!

SkyEurope Airlines, vedoucí středoevropská nízkonákladová a nízkocenová letecká společnost, prodala v prvním týdnu po ohlášení vstupu na trh v České republice více než 10.000 letenek.

Sdílet

Společnost oznámila minulý týden (14.2.) svůj vstup na český trh a otevření základny v Praze, což znamená vítanou změnu na českém trhu nízkocenové letecké dopravy. U příležitosti otevření své v pořadí už páté základny ve střední Evropě představila společnost české veřejnosti také několik novinek – přímé lety z Prahy na letiště Paříž-Orly, do Nice a do Neapole.

Prodejní výsledky v prvním týdnu jsou velice povzbudivé. Rád konstatuji, že Praha se stala takřka přes noc atraktivní destinací nabízenou v rámci naší sítě, a že čeští cestující uvítali cenovou revoluci, kterou jsme na letiště v Praze-Ruzyni přinesli, řekl Maroš Marko, manažer pro prodej a marketing SkyEurope ve střední Evropě.

Ceny jednosměrných letenek začínají od 290,– Kč bez letištních poplatků, které při odletu z Prahy nepřesáhnou 468,– Kč. SkyEurope tak nabízí do všech svých destinací z Prahy letenky za nejnižší cenu na trhu, neboť si na rozdíl od jiných dopravců v rámci letištních poplatků neúčtuje žádné skryté příplatky (jako např. palivový příplatek, pojistný příplatek apod.).

SkyEurope nabízí spojení z Prahy prozatím do 7 destinací: Amsterdam, Barcelona, Milán – Bergamo, Neapol, Nice, Paříž – Orly a Řím – Fiumicino.

Rezervovat letenky je možno on-line na www.skyeurope.com nebo prostřednictvím rezervačního centra na českém telefonním čísle 900 14 15 16 (14 Kč/min).

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).