Hlavní navigace

SkyEurope posilují spojení z Prahy do Paříže a Bruselu

SkyEurope Airlines posilují spojení mezi Prahou a Paříží. Od konce října, kdy vstoupí v platnost zimní letový řád, budou SkyEurope létat mezi Ruzyní a letištěm Orly 16x týdně. K ranním a večerním letům tak SkyEurope přidávají další let ve 14.00 s frekvencí čtyřikrát týdně. Na lince z Prahy do Bruselu budou Boeingy SkyEurope nově létat denně oproti předchozím třem letům týdně.

Sdílet

Paříž patří dlouhodobě k nejoblíbenějším destinacím z pražského letiště a patří zároveň k nejpoptávanějším destinacím SkyEurope z Prahy. Zvyšování frekvencí letů už přitom SkyEurope oznámily i na svých dalších linkách – z Prahy do Říma, Amsterdamu a Milána. Frekvence letů je přitom jedním z nejdůležitějších kritérií pro rozhodování obchodní klientely, na kterou se nyní SkyEurope soustředí – mimo jiné již na jaře spuštěným speciálním programem pro firemní zákazníky.

Dnes bude zároveň zahájen prodej letenek na linkách z Vídně do Záhřebu, Temešváru a Kodaně, a z Bratislavy do Birminghamu.

Letenky na všechny destinace SkyEurope je možné rezervovat přes internet na stránkách www.skyeurope.com nebo telefonicky na čísle 246 096 096.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).