Hlavní navigace

SkyEurope nabízí lety za 1 Kč cestujícím, kterým Smart Wings zrušila lety

SkyEurope Airlines, vedoucí středoevropská nízkonákladová a nízkocenová letecká společnost, zahájila před necelými třemi týdny lety ze své nové základny v Praze. SkyEurope dnes oznámila, že poskytne náhradní leteckou dopravu cestujícím, kteří byli postiženi rozhodnutím Smart Wings jednorázově zrušit krátce před stanoveným datem odletu v měsících dubnu a květnu 2006 nejméně 66 pravidelných letů z nebo do Prahy. Informace o počtu zrušených letů pocházejí z veřejně přístupné internetové stránky Smart Wings.

Sdílet

Cestující vlastnící letenku na kterýkoliv ze zrušených letů Smart Wings mezi Prahou a Amsterdamem (k dnešnímu dni celkem 22 zrušených letů), Paříží (22 zrušených letů), Římem (10 zrušených letů) nebo Milánem (12 zrušených letů) s datem odletu v dubnu nebo květnu 2006 mají možnost získat proti předložení své letenky náhradní letenku na let se SkyEurope do/ze stejné destinace za symbolickou cenu 1 Kč/0,1 EUR (plus oficiální letištní poplatky). Datum letu se SkyEurope záleží na volbě cestujícího. Nabídka je omezena počtem míst.

Rezervace je možno provádět ode dneška do 8. května 2006 prostřed­nictvím rezervačního centra SkyEurope (přímá linka 900 14 15 16)*.

SkyEurope provozuje nejmladší a nejmodernější flotilu na pražském ruzyňském letišti, skládající se ze dvou zcela nových letadel Boeing 737–700 nové generace a poskytující nejvyšší provozní spolehlivost. Celou flotilu SkyEurope tvoří 16 letadel typu Boeing 737.

SkyEurope přinesla do Prahy revolučně nízké ceny letenek a nabízí nyní cestujícím přímé linky do 9 žádaných evropských destinací: Amsterdamu, Paříže, Říma, Milána, Barcelony, Nice, Neapole, Splitu a Dubrovníku.

* 14,– Kč/min

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).