Hlavní navigace

SkyEurope je první leteckou společností ve střední Evropě bez palivového příplatku

SkyEurope Airlines, vedoucí nízkocenová a nízkonákladová letecká společnost ve střední Evropě, ruší palivové příplatky a všechny ostatní cestovní či rezervační příplatky, které se stávají součástí základní ceny letenky. Jediným dalším poplatkem nad cenu letenky zůstává oficiální letištní poplatek, který společnost odvádí letišti.

Sdílet

Letištní poplatky, které SkyEurope účtuje a poté odvádí letištím, jsou pouze zlomkem částky, kterou cestující zaplatí u jiných leteckých společností ve formě dodatečných a skrytých příplatků. Z tohoto důvodu by cestující měli vždy srovnávat nejen inzerovanou základní cenu letenky, ale zejména celkovou cenu za let. Nový cenový model společnosti SkyEurope přinese nižší ceny pro její zákazníky a umožní cestovat letadlem ještě více lidem a ještě levněji.

„Díky nejnovější iniciativě SkyEurope se létání stává ještě dostupnější. Razíme cestu k úplné demokratizaci létání z a do střední Evropy,“ řekl Christian Mandl, generální ředitel SkyEurope Airlines. „Při stávající situaci na trhu, kdy není jednoduché porovnávat celkovou cenu letu mezi jednotlivými společnostmi kvůli různým účtovaným příplatkům, SkyEurope opět ukazuje cestu k transparentnosti a nejnižším cenám.“

Na rozdíl od jiných nízkonákladových leteckých společností SkyEurope létá na nejdostupnější centrální letiště. Díky tomu cestující se SkyEurope nemusí platit vysoké ceny za dopravu do center měst, jako je tomu v případě společností, které létají na velmi vzdálená sekundární letiště. Všechny lety SkyEurope začínají od 290 Kč za jednosměrnou letenku, bez oficiálních letištních poplatků. Letenky lze rezervovat on-line na adrese www.skyeurope.com, dále prostřednictvím rezervačního centra na telefonu 900 14 15 16 nebo ve vaší cestovní kanceláři.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).