Hlavní navigace

SkyEurope Airlines zahajují provoz denních linek z Prahy do Bratislavy a Košic

SkyEurope Airlines zahajují s platností nového zimního letového řádu (od 28. října 2007) provoz denních linek z Prahy do Bratislavy a Košic. Linka do Bratislavy bude odlétat z Ruzyně dvakrát denně, a to v 8:20 a 20:20. Odlety z Bratislavy do Prahy jsou v 7:00 a v 19:00. Do Košic budou Boeingy SkyEurope z Prahy startovat ve 20:45, z Košic do Prahy pak v 19:00.

Sdílet

SkyEurope jsou první nízkonákladovou leteckou společností, která spojuje Českou republiku s největšími slovenskými městy. Linky budou obsluhovat nová letadla Boeing 737–700 NG, průměrné stáří flotily společnosti je pouhých 10 měsíců. Letka SkyEurope je tak v současnosti nejmladší na světě.

Karim Makhlouf, obchodní ředitel SkyEurope, říká: “Máme nejen nejmodernější flotilu letadel na světě, ale vytváříme i nový standard kvality služeb. Každý kdo zná SkyEurope ví, že doletí načas moderním tichým letadlem, má možnost vybrat si z nabídky atraktivních destinací s odpovídajícími denními frekvencemi, a že na palubě našich letadel dostane prvotřídní servis – vynikající čerstvou kávu, welness občerstvení, a to vše s dokonalou profesionalitou našich palubních průvodčích.”

Od konce října SkyEurope z Prahy přidávají další denní frekvence letů do Paříže (3× denně), Amsterdamu a Milána (2× denně). Nově budou letadla od neděle 28. října létat také denní linku do Vídně, Londýna/Lutonu, čtyřikrát týdně do Benátek a dvakrát týdně do Athén.

Letenky je možné rezervovat on-line na www.skyeurope.com.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).