Hlavní navigace

SkyEurope Airlines jsou dopravcem CK Vítkovice Tours do Chorvatska

Praha 12. února 2007 – SkyEurope Airlines, nejvýznamnější nízkonákladová letecká společnost ve střední a východní Evropě, oznamují uzavření smlouvy s CK Vítkovice Tours o dopravě klientů této cestovní kanceláře do Chrovatska na linkách SkyEurope z Prahy.

Sdílet

SkyEurope se podařilo největší cestovní kancelář pro cestování k Jadranu Vítkovice Tours přesvědčit, že nabízí nejen nejvýhodnější cenu, ale také přinejmenším stejně vysokou kvalitu služeb, na kterou byli klienti této cestovní kanceláře doposud zvyklí u předchozího dlouholetého dopravce CK Vítkovice Tours, společnosti ČSA. Vítkovice Tours mají na domácím trhu šestnáctiletou tradici, každý rok s touto cestovní kaceláří cestuje k Jadranu 60 tisíc lidí. Podpis dohody proto znamená pro SkyEurope průlomový úspěch na domácím trhu.

„SkyEurope dokázaly, že umí nabídnout nejen nejlevnější letenky pro individuální cestující, ale dovedou také vyjít vstříc náročným požadavkům cestovních kanceláří. Jsme si jistí, že všichni klineti CK Vítkovice Tours budou s našimi novými letadly i službami na palubě spokojení,“ řekl Karim Makhlouf, obchodní ředitel SkyEurope Airlines.

Poprvé dopraví modročervené Boeingy 737–700NG klienty CK Vítkovice Tours k jaderskému moři 5. června 2007. SkyEurope vedle destinací Splitu a Dubrovníku nabízí z Prahy přímé spojení také do dalších 14 destinací.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).