Hlavní navigace

Šetřete s platební kartami Visa a s programem Partner od České spořitelny

Česká spořitelna ve spolupráci se společností Visa již devátým rokem nabízí speciální a velmi oblíbený program Partner, který je možné zdarma využívat k vybraný debetním embosovaným kartám České spořitelny. V případě, že takovou kartu vlastníte, máte nárok na okamžitou slevu na zboží v místě nákupu u deseti významných smluvních obchodních partnerů.

Sdílet

Majitelé karet prostřednictvím tohoto zajímavého a hojně využívaného programu získávají řadu slev a výhod, které vždy šetří jejich výdaje a rodinné rozpočty. Z ušetřených financí si pak každý může dopřát i něco navíc, či potěšit své blízké. A není nutné pro to udělat nic navíc. Těší náš, že se můžeme již řadu let podílet na programu Partner od České spořitelny, který je mezi držiteli karet tak oblíbený a neustále se vyvíjí kupředu, chválí program Miloslav Kozler, regionální manažer a zástupce společnosti Visa Europe v České republice.

Slevová platební karta Partner je od ostatních karet jak pro zákazníka tak i pro obchodního partnera na první pohled velmi rychle rozpoznatelná díky nápisu Partner v pravém horním rohu karty. Při placení pouze upozorněte pokladní na výhodu, kterou Vám karta nabízí a kterou v současné době již využívá více jak 670 000 spokojených držitelů. Do konce roku jich bude ještě o minimálně o 70 000 více a vy můžete být mezi nimi.

Nabídka, kde všude mohou držitele těchto výhodných karet získat slevy na své nákupy je opravdu široká a pro každého se něco najde. Zařiďte si například svůj byt či dům ASKO nábytkem a dovybavte ho elektronikou od eProton a nádobím od firmy Potten & Pannen na vasekuchyne.cz. Na své si přijdou milovníci módy a kultury s partnery OP Prostějov, FOKUS optika, FAnn parfumerie, Palace Cinemas nebo Ticketpro. Nebo plánujete dovolenou? Ušetřete s cestovní kanceláří Čedok a své zážitky zaznamenejte s fotografickou technikou od firmy Olympus. A konečně sportovci i další příznivci aktivního odpočinku mohou využít nabídku od sítě prodejen se sportovní zbožím a sortimentu pro volný čas SPORTISIMO. Sleva platí v prodejnách/pro­vozovnách nebo e-shopech uvedených obchodníků.

Více informací o programu naleznete na: www.csas.cz/programpartner

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).