Hlavní navigace

Šek od LBBW Bank obdržel projekt Dětský úsměv

LBBW Bank připravila pro své VIP klienty na čtvrtek 26. 11. 2009 předvánoční setkání v novém designovém hotelu Comsa Brno Palace.

Sdílet

Během slavnostního večera byl předán šek v hodnotě 75 000 Kč Českému zelenému kříži pro projekt Dětský úsměv. Cílem projektu je zvrátit negativní trend vývoje kazivosti zubů u dětí.

VIP klienti banky mohli v hotelu Comsa Brno Palace obdivovat citlivě zrekonstruované prostory původního Městského dvora z roku 1855, výborné speciality vyhlášeného kuchaře Liana Claringbolda či ukázky světového šansonu. V průběhu večera předal předseda představenstva LBBW Bank Markus Herman šek v hodnotě 75 000 Kč zakladatelce Českého zeleného kříže MUDr. Haně Zallmannové.

LBBW Bank se stala partnerem projektu v listopadu loňského roku a v roce 2010 plánuje nadále Český zelený kříž a jeho projekt Dětský úsměv finančně podporovat. Myslíme si, že zdraví dětských zubů a jejich prevence je opravdu důležitá, a věříme, že tento projekt kazivosti zabraňuje a dětem pomáhá, řekl na setkání Markus Herman.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).