Hlavní navigace

SATUM CZECH s.r.o. získal grant na vzdělávání zaměstnanců

Pojišťovací makléřská společnost SATUM CZECH s.r.o. byla jedním z úspěšných žadatelů a získala grant z Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost (OP LZZ). Tento operační program Evropské unie je zaměřen na snižování nezaměstnanosti prostřednictvím aktivní politiky na trhu práce, profesního vzdělávání a další činnosti. SATUM CZECH začne dotaci čerpat v září tohoto roku.

Sdílet

„V dnešní složité době je velice důležité adaptovat se na nové požadavky trhu a komplexně rozvíjet již získané znalosti. To si plně uvědomuje nejen vedení firmy, ale zejména naši zaměstnanci, z jejichž podnětu jsme o grant zažádali,“ vysvětluje důvody žádosti o grant Ing. Roman Horváth, jednatel společnosti SATUM CZECH s.r.o. Propracovaný vzdělávací systém funguje ve společnosti SATUM CZECH již nyní a je zaměřený na vzdělávání zaměstnanců v pojistné problematice. Nové kurzy financované získaným grantem rozšíří nabídku vzdělávání i v dalších oblastech.

„Díky získanému grantu se v následujících dvou letech zaměstnanci budou moci zúčastnit vzdělávacích kurzů zaměřených na rozvoj měkkých dovedností, zlepšování počítačové gramotnosti, jazykových kurzů a školení zaměřených na odborné znalosti,“ dodává Roman Horváth.

Společnost SATUM CZECH s.r.o. získala dotaci v celkové výši 2 995 211,– Kč a bude ji čerpat od září 2009 do srpna 2011.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).