Hlavní navigace

S výběrem vhodného úvěru pomohou Dny Poštovní spořitelny na poštách

Do 12. dubna probíhají na vybraných poštách Dny Poštovní spořitelny. Vyškolení pracovníci nabízí návštěvníkům pošt speciální poradenství a pomáhají s výběrem ideálního spotřebitelského úvěru. Na klienty, kteří si pak zažádají o úvěr ve Dnech PS, čeká milý dárek.

Doba čtení: 1 minuta

Po úspěšných únorových Dnech PS, kdy naši zákazníci mohli využít speciální nabídky spořícího účtu Červené konto, jsme se rozhodli poskytnout našim zákazníkům detailní informace také v oblasti úvěrů. Lidé často neví, na co se při výběru půjčky zaměřit, a právě v tom jim v těchto dnech poradí naši pracovníci na poštách, vysvětlil účel specifické akce Jiří Vik, ředitel obchodů v síti České pošty.

Na návštěvníky pošt bude čekat kompletní servis ve formě letáků a brožur s detailními informacemi o úvěrových produktech, v halách se budou dále pohybovat vyškolení pracovníci pošty, kteří poradí, jak si co nejvýhodněji půjčit peníze na dovolenou či vybavení bytu.

Chtěli jsme našim klientům trochu zpříjemnit život, a tak každý, kdo si o úvěr zažádá ve Dnech PS, od nás při podpisu smlouvy navíc dostane relaxační bylinnou koupel, prozradil dále Jiří Vik. Akce se vztahuje i na žádosti o úvěr podané prostřednictvím internetu.

Poštovní spořitelna je nejdostupnější banka na trhu. Klienti mohou spravovat své finance na více než 3 300 poštách, ve 48 finančních centrech a bezmála 650 bankomatech. Díky službě CashBack pak mohou zákazníci vybírat hotovost také prostřednictvím 2 500 pokladen v prodejnách Albert a Hypernova a v síti čerpacích stanic Čepro EuroOil, a to zcela zadarmo.