Hlavní navigace

S výběrem vhodného úvěru pomohou Dny Poštovní spořitelny na poštách

Do 12. dubna probíhají na vybraných poštách Dny Poštovní spořitelny. Vyškolení pracovníci nabízí návštěvníkům pošt speciální poradenství a pomáhají s výběrem ideálního spotřebitelského úvěru. Na klienty, kteří si pak zažádají o úvěr ve Dnech PS, čeká milý dárek.

Sdílet

Po úspěšných únorových Dnech PS, kdy naši zákazníci mohli využít speciální nabídky spořícího účtu Červené konto, jsme se rozhodli poskytnout našim zákazníkům detailní informace také v oblasti úvěrů. Lidé často neví, na co se při výběru půjčky zaměřit, a právě v tom jim v těchto dnech poradí naši pracovníci na poštách, vysvětlil účel specifické akce Jiří Vik, ředitel obchodů v síti České pošty.

Na návštěvníky pošt bude čekat kompletní servis ve formě letáků a brožur s detailními informacemi o úvěrových produktech, v halách se budou dále pohybovat vyškolení pracovníci pošty, kteří poradí, jak si co nejvýhodněji půjčit peníze na dovolenou či vybavení bytu.

Chtěli jsme našim klientům trochu zpříjemnit život, a tak každý, kdo si o úvěr zažádá ve Dnech PS, od nás při podpisu smlouvy navíc dostane relaxační bylinnou koupel, prozradil dále Jiří Vik. Akce se vztahuje i na žádosti o úvěr podané prostřednictvím internetu.

Poštovní spořitelna je nejdostupnější banka na trhu. Klienti mohou spravovat své finance na více než 3 300 poštách, ve 48 finančních centrech a bezmála 650 bankomatech. Díky službě CashBack pak mohou zákazníci vybírat hotovost také prostřednictvím 2 500 pokladen v prodejnách Albert a Hypernova a v síti čerpacích stanic Čepro EuroOil, a to zcela zadarmo.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).