Hlavní navigace

S věrnostní kartou Winterthur CLUB si klienti mohou spořit na penzi

Praha, 9. listopadu 2006 – Klienti Winterthur penzijního fondu, největšího penzijního fondu v České republice podle výše spravovaných aktiv, mohou od konce října využívat věrnostní kartu Winterthur CLUB a spořit si s její pomocí na důchod. Hlavními výhodami karty je možnost nakupovat levněji například v síti čerpacích stanic Benzina, cestovní kanceláře Exim tours nebo drogerie Droxi. Při platbě kartou u některého z těchto partnerů je sleva připisována přímo na účet penzijního připojištění.

Sdílet

„Mezi další výhody karty Winterthur CLUB patří sleva ve výši 0,3 % vztahující se na všechny bezhotovostní transakce u jakéhokoliv obchodníka v ČR či v zahraničí nebo možnost zjistit si jejím prostřednictvím stav účtu penzijního připojištění. Karta je určena výhradně klientům Winterthur penzijního fondu a je oceněním jejich věrnosti naší společnosti,“ uvedl Petr Žaluda, generální ředitel Winterthur pro Českou republiku a Slovensko.

S kartou Winterthur CLUB může zákazník čerpat limit až do výše 30 000 Kč, bezúročné období je až 45 dní. V prvním roce jsou poplatky nulové, v dalších letech neplatí držitel karty ani korunu navíc v případě, že jejím prostřednictvím profinancuje nákupy ve výši 35 000 korun za rok.

Účet klienta, který si měsíčně spoří například 400 Kč a dostává státní příspěvek 140 korun, naroste za měsíc o 540 Kč. Když kartou měsíčně zaplatí za běžné nákupy 5000 Kč u vybraného obchodu zapojeného do Winterthur Clubu, přibude na jeho účtu penzijního připojištění 400 Kč základního příspěvku + 165 Kč zisku za provedené platby (3,3 % z 5000 Kč) + 150 Kč státního příspěvku, tedy celkem 715 Kč. To je téměř o třetinu víc, než kdyby kartu nepoužíval.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).