Hlavní navigace

HSBC: S termínovaným vkladem jdeme do finále

Banka HSBC nabízí poslední šanci získat 6ti měsíční termínovaný vklad s exkluzivním úročením 4% p.a. Nabídka je omezena pro prvních 1000 klientů, kteří vloží přesně 1 milion korun na termínovaný vklad nejpozději do 31. ledna 2009.

Sdílet

Termínovaný vklad patří v poslední době mezi osvědčený hit konzervativních investorů. Právě pro tento produkt jsme i v novém roce stále zachovali jednu z nejvyšších úrokových sazeb, která je platná pro kratší korunové termínované vklady na českém bankovním trhu, říká Jiří Zelinka, ředitel osobních finančních služeb.

Navíc díky tomuto vkladu mohou klienti zažít pohodlí, které nabízí balíček služeb HSBC Premier. Získají tak exkluzivní vstupenku do světa globálně propojených finačních služeb, a to bez poplatků.

Mezi řadu výhod služby Premier patří například výběry debetní kartou z jakéhokoliv bankomatu na světě bez poplatků ze strany HSBC, nadstandardní asistenční servis v případě nouze kdekoliv na světě, mezinárodní rozpoznání a zázemí 9 500 poboček v 85 zemích a teritoriích světa nebo založení účtu u HSBC v zahraničí zdarma. Navíc vložením jednoho milionu korun se klient kvalifikuje na Premier klienta a může využívat tyto služby a mnohé další zcela bez poplatku.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).