Hlavní navigace

S Půjčkou bez rizika ušetří klienti Komerční banky před Vánoci více než 10 000 Kč

Komerční banka připravila pro své klienty speciální Vánoční nabídku – v období od 19. listopadu do 31. prosince 2007 snížila u oblíbené Půjčky bez rizika úrokové sazby o více než 1 procento. U půjčky 250 tisíc Kč se splatností 72 měsíců tak během splácení klient ušetří více jak 10 tisíc Kč.

Sdílet

Akční Vánoční nabídka na sníženou sazbu Půjčky bez rizika se týká půjček ve výši od 100 000,– Kč do 250 000,– Kč se splatností 72 měsíců. Komerční banka tak snižuje úrokovou sazbu půjčky v období, kdy dochází k růstu úrokových sazeb na trhu, ale kdy je zároveň o půjčky ze strany klientů nejvyšší zájem. U půjčky 100 000,– Kč činí úspora za dobu splatnosti skoro čtyři tisíce korun, u půjčky 175 000,– Kč je to již přibližně sedm tisíc korun a u maximální výše půjčky 250 000,– Kč je to více než deset tisíc korun.

„Výhody přináší Půjčka bez rizika i klientům, kteří se rozhodnou pro jiné parametry úvěru a nevyužijí tak akční úrokové sazby. Standardně totiž klienti neplatí žádné poplatky za zpracování ani vedení úvěru a navíc získají zdarma pojištění schopnosti splácet,“ uvedl Zdeněk Mojžíšek, výkonný ředitel pro marketing Komerční banky.

Vánoční nabídka je podpořena také v marketingových kampaních Komerční banky. Upozornění na snížení úrokové sazby Půjčky bez rizika se objeví v televizních spotech a na inzerci v tisku. Roční procentní sazba nákladů činí při parametrech vánoční nabídky 14,76 % p. a.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).