Hlavní navigace

S kartou mBank nepotřebujete bankomat, můžete si vybrat hotovost v obchodě

[Tisková zpráva] S debetními kartami Visa Classic od mBank mohou klienti vybírat peníze nejen v libovolných bankomatech v České republice, ale ke svým prostředkům se jednoduše dostanou pomocí služby Cash back ve více než 3000 obchodech, restauracích a čerpacích stanicích. Vybrat si klienti mohou až 1500Kč a výběr prostřednictvím služby Cash back je zdarma.

Sdílet

Cash back je služba pro držitele platebních karet Visa vydaných v České republice. Tato služba umožňuje pohodlný výběr hotovosti až do výše 1500 Kč přímo na pokladnách partnerských obchodů. Cash back je možné v současnosti využít především ve velkých supermarketech a obchodních domech, postupně se však do programu zapojují i menší obchody, čerpací stanice nebo restaurace. Kompletní seznam prodejen, kde je možné Cash back využít, je uveden na webových stánkách Visa – http://www.vi­sa.cz/personal­cards/cashbac­k/cashback.as­px

Pokud je obchod označen nálepkou Visa Cash back, stačí při placení nákupu platební kartou o tento výběr požádat. Podmínkou je nákup v minimální hodnotě 300 Kč a maximální výše vybírané hotovosti 1500 Kč. Dolní hranice výběru není omezena.

Celý proces vydání hotovosti je velmi jednoduchý. Při placení kartou v obchodě zákazník sdělí pokladní, že má zájem využít Cash back. Pokladní následně požádá držitele karty o autorizaci platby. Celková suma platby bude součtem částky za nákup a výběru hotovosti. Částka vyplacená v hotovosti bude na účtence uvedena odděleně a zákazník tak má doklad o provedené transakci.

Cash back tak šetří nejen čas, ale také peníze, protože pro držitele platebních karet Visa Classic k osobnímu účtu mKONTO je takový výběr zdarma.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).