Hlavní navigace

S HSBC výběry z bankomatů zdarma kdekoliv na světě

Mezinárodní bankovní skupina HSBC, která má pobočku i v České republice, neúčtuje při splnění kvalifikačních kritérií svým klientům poplatky za výběr z bankomatů po celém světě.

Sdílet

Česká pobočka HSBC Bank plc poskytuje v exkluzivním balíčku služeb HSBC Premier hned několik výhod. Klienti mohou využít například výběry debetní kartou z jakéhokoli bankomatu doma i v zahraničí bez poplatků ze strany HSBC. S globální službou Premier mají všichni, kteří splní kvalifikační kritéria, otevřené dveře v 86 zemích a teritoriích světa.

Pokud jste nároční na sebe i na Vaši banku, řešte rychle a snadno finanční potřeby doma i v zahraničí. Exkluzivní balíček HSBC Premier Vám to umožní, říká Jiří Zelinka, ředitel osobního bankovnictví HSBC Bank plc – pobočka Praha.

Nenecháme klienty bez pomoci na služební cestě ani na dovolené. Pokud přijdou o všechny doklady a hotovost, vždy se mohou obrátit na kteroukoli z celkem 9500 našich poboček. Prostřednictvím pobočkové sítě HSBC, sítě MasterCard nebo Western Union vydáme našim klientům v případě potřeby hotovost až do výše 2 000 amerických dolarů či ekvivalentní částku v jiné měně, dodává Jiří Zelinka.

Všichni, kteří chtějí zažít příjemné cestování z letiště Praha Ruzyně, si mohou vyzkoušet luxusní servis před odletem nebo po příletu do České republiky. Ke každému balíčku služeb Premier obdrží nyní noví klienti poukaz na jednorázový vstup do VIP salonku Clubu CONTINENTAL na letišti Praha Ruzyně, platný po dobu 1 roku pro dvě osoby. Speciální nabídka je k dispozici od 1. června do 30. července 2009. Exkluzivní servis zahrnuje kompletní odbavení cestujícího včetně zavazadel, individuální odvoz k letadlu a z letadla, služby portýra, občerstvení a parkování 1 vozidla na VIP parkovišti 48 hodin zdarma.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).