Hlavní navigace

S Holiday kartou od Volksbank na dovolenou bezpečně a levně

Od května vydává Volksbank CZ čipovou kartu typu VISA Electron se zvlášním cenovým tarifem pro výběr hotovosti z bankomatů v zahraničí, pod názvem Holiday karta (Holiday Card). Tato karta je poskytována zdarma v rámci cenových programů FIT konto, STYL konto a Program EXCLUSIVE. Její výhodou je především nízký poplatek – pouhých 29 Kč! – za výběr z kteréhokoli bankomatu v zahraničí (i mimo Volksbank).

Sdílet

Hlavními výhodami Holiday karty jsou nulový pořizovací poplatek a zvýhodněné poplatky pro výběr hotovosti v zahraničí, kde klienti mohou vybírat z bankomatů za jednotnou cenu 29 Kč. Podmínkou vydání Holiday karty zdarma je zřízení jednoho z balíčků služeb FIT konto, STYL konto či Program EXCLUSIVE. Holiday karta je mezinárodní elektronická platební karta VISA Electron s čipovou technologií, která slouží k jejímu většímu zabezpečení. Jedná se o debetní kartu, jež je plně vázána na stav na běžném účtu klienta, přičemž zúčtování transakcí se provádí průběžně. Holiday karta bude vydávána až do vyčerpání zásob – maximálně do 31.10. 2005 a bude mít platnost 3 roky.

S Holiday kartou v ruce se klientům otevírají miliony obchodních míst, kde mohou pohodlně a bezpečně platit za vybrané zboží a služby, a především více než 800 000 bankomatů, kde získají hotovostní peníze za jednotnou, a to velice příjemnou cenu 29 korun, říká Oldřich Kračmer, ředitel marketingu Volksbank CZ.

Nové produktové balíčky – FIT konto, STYL konto a Program EXCLUSIVE začala Volksbank CZ nabízet klientům již v dubnu. Balíčky zahrnují zajímavý mix služeb vázaných na běžný účet. Cena jednotlivých „balíčků“ se odvíjí od rozsahu a komfortu služeb, od nejlevnějšího FIT konta až po Program EXCLUSIVE určený nejnáročnějším zákazníkům. FIT konto je určeno klientům, kteří využívají banku ke standardním operacím a zároveň ocení např. možnost kontokorentního úvěru, jenž umožní překlenout dočasný nedostatek hotovosti.

FIT konto – v ceně 45 Kč měsíčně – zahrnuje běžný účet, spořící konto, jednu platební kartu dle výběru a možnost okamžitého kontokorentního úvěru. K účtu lze zřizovat zdarma trvalé příkazy, SIPO platby a povolená inkasa. Samozřejmostí je měsíční výpis zasílaný poštou zdarma a využívání Infoterminálů na všech pobočkách Volksbank. STYL konto je ideální pro náročného a aktivního klienta, který šetří čas, a proto využije výhod internetového bankovnictví, cestuje, a proto uvítá cestovní pojištění v hodnotě 300 Kč zdarma, a ještě potěší někoho z rodiny další platební kartou.

STYL konto – v ceně 89 Kč měsíčně – zahrnuje kromě služeb již zmíněných u FIT konta také Internet banking, cestovní pojištění, druhou platební kartu pro rodinného příslušníka za poloviční cenu a nabízí volbu mezi spořícím kontem a termínovaným vkladem. I v tomoto programu je samozřejmostí možnost kontokorentního úvěru, měsíční výpis zasílaný poštou a možnost využívání Infoterminálů na všech pobočkách Volksbank.

Program EXCLUSIVE je koncipován tak, aby uspokojil i nejnáročnějšího zákazníka, který je zvyklý využívat tu nejširší škálu bankovních služeb a upřednostňuje služby osobního bankéře.

Program EXCLUSIVE – v ceně 199 Kč měsíčně – je založen na speciálním běžném účtě se zvýhodněným pásmovým úročením a s možností poskytnutí okamžitého kontokorentního úvěru do výše 50 000 Kč bez scoringu. Dále klientovi nabízí i běžný účet v cizí měně, dvě platební karty dle výběru (včetně karty typu charge, která umožňuje čerpat pravidelný, bezúročný úvěr). Program EXCLUSIVE zahrnuje kromě již zmíněných benefitů STYL konta také cestovní pojištění pro celou rodinu a zřízení účtu pro správu cenných papírů (Custody Account). Prostřednictvím tohoto účtu lze investovat na kapitálovém trhu. Samozřejmostí programu EXCLUSIVE jsou služby osobního bankéře, který operativně vyřeší všechny klientovy požadavky a přání.

Oldřich Kračmer
ředitel marketingu Volksbank CZ, a. s.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).