Hlavní navigace

S GE Money Multiservis mohou klienti nyní platit na splátky také v IKEA

Zákazníci GE Money Multiservis mohou nyní pořídit na splátky také zboží prodávané v IKEA. Vedoucí společnost splátkového prodeje tak v srpnu rozšířila poskytování svých produktů a služeb o dalšího významného prodejce na českém trhu.

Sdílet

GE Money Multiservis opět zvýšila dostupnost svých služeb pro své zákazníky. Ti si nyní mohou pořídit na splátky také zboží ve čtyřech nákupních centrech společnosti IKEA.

„Nábytek, který především společnost IKEA nabízí, je jednou z nejčastěji pořizovaných komodit na splátky. Jsme rádi, že našim zákazníkům usnadníme jeho nákup prostřednictvím produktů GE Money Multiservis. Věříme, že klienti ocení jejich jednoduchost, rychlost a flexibilitu a nyní ještě širší dostupnost,“ uvedl Charlie Coode, generální ředitel společnosti GE Money Multiservis.

GE Money Multiservis poskytuje své služby prostřednictvím široké sítě prodejen a internetových obchodů na českém i slovenském trhu. V současné době jde o 7000 prodejních míst, 60 internetových obchodů, více než 200 bankovních poboček a přes 400 bankomatů GE Money Bank.

S GE Money Multiservis si jeho klienti mohou na splátky kromě tradičních skupin zboží, jako jsou domácí spotřebiče, nábytek, kuchyňské linky, výpočetní technika či zahradní technika, pořídit také například oděvy a obuv, sportovní potřeby, kosmetiku, klenoty, hudební nástroje, dovolené a další zboží.

Společnost GE Money Multiservis potvrdila v prvním pololetí letošního roku svoji vedoucí pozici na trhu splátkového prodeje v České republice. Za prvních šest měsíců roku 2006 financovala na tuzemském trhu nákupy za více než 4,5 miliardy Kč. Oproti stejnému období loňského roku jde o nárůst 10,6 %. Počet transakcí byl 1 681 132 a meziročně narostl o 18,3 %. K výraznému nárůstu došlo také v počtu klientů aktivně využívajících kreditní kartu MoneyCard. K 30. červnu ji používalo více než 153 000 klientů. Ve srovnání s rokem 2005 jde o nárůst o 163 %.

Eva Chaloupková,
tisková mluvčí GE Money Multiservis

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).