Hlavní navigace

S Expres půjčkou lze nyní každý týden vyhrát auto

Každý týden až do 16. prosince vyhraje jeden z klientů GE Money Bank s novou Expres půjčkou Opel Astra Classic II

Sdílet

Každý týden počínaje 24. říjnem až do 16. prosince je možné vyhrát s Expres půjčkou od GE Money Bank automobil Opel Astra Classic II. Zapojit se do soutěže může každý, kdo do 16. prosince uzavře novou smlouvu o Expres půjčce. Soutěž podpoří zájem o tento spotřebitelský úvěr, který je až do konce roku nabízen v rámci nabídky „Půjčky v akci“, navíc s možností odkladu splátek. GE Money Bank je první bankou v České republice, která se rozhodla podpořit zájem o úvěry soutěží.

Automobily Opel Astra Classic II v ceně 344 900 Kč mohou vyhrát zákazníci, kteří uzavřou smlouvu s GE Money Bank o nové Expres půjčce v období od 24. října do 16. prosince. Každý týden bude v rámci soutěže vyhodnocen jeden vítěz a odměněn osobním vozem. GE Money Bank tak opět přichází s inovací neobvyklou na českém bankovním trhu. Jsme první banka na českém trhu, která se rozhodla podpořit zájem o spotřebitelský úvěr soutěží, navíc o tak hodnotné ceny. Očekáváme, že se i díky soutěži setkají v předvánočním období Expres půjčky opět s velkým zájmem klientů, řekla Veronika Karlišová, manažerka nezajištěných úvěrů GE Money Bank.

Aktuálně navíc až do konce roku máme nabídku „Půjčky v akci“ – v rámci ní mohou klienti získat úvěry s garantovanou nízkou splátkou, např. 50 000 Kč se splátkou 999 Kč měsíčně. Až do konce roku je zde navíc možnost začít úvěr splácet až za čtyři měsíce, dodala Veronika Karlišová.

POPIS SOUTĚŽE O OSM AUTOMOBILŮ OPEL ASTRA

  • Soutěže se mohou zúčastnit všichni zákazníci, kteří si v období od 24. října do 16. prosince uzavřou a načerpají jakoukoli novou Smlouvu o úvěru Expres (s výjimkou služby Doplnění Expres půjčky).
  • Klient po uzavření smlouvy dostane od bankéře svůj osobní kód, který zašle formou SMS na soutěžní číslo.
  • Po registraci přijdou na klientův mobilní telefon postupně tři jednoduché dotazy (z oblastí „kultura a film“, „Česká republika“ a „motorismus“, u nichž je vždy na výběr ze tří možných odpovědí, přičemž jen jedna je správná. Na ně klient odpovídá formou SMS.
  • Vítězem týdenního kola se stane ten klient, který odpoví správně na co nejvíce odpovědí v co nejkratším čase.
  • Ihned po zodpovězení všech otázek přijde klientovi jeho výsledek (počet správných odpovědí a čas).
  • O případném vítězství bude klient informován po skončení daného kola telefonicky na čísle, z něhož odesílal své SMS.

NABÍDKA „PŮJČKY V AKCI“

  • Expres půjčka ve výši 50 000 Kč se splatností 72 měsíců a garantovanou měsíční splátkou 999 Kč
  • Expres půjčka ve výši 70 000 Kč se splatností 72 měsíců a garantovanou měsíční splátkou 1399 Kč
  • Expres půjčka ve výši 90 000 Kč se splatností 72 měsíců a garantovanou měsíční splátkou 1799 Kč

MOŽNOST ODKLADU SPLÁTEK – BEZ ÚROKŮ

V rámci současné nabídky "Půjček v akci“ mohou klienti využít možnosti začít svůj úvěr splácet až za čtyři měsíce. Po tuto dobu přitom není jistina úročena. Jde o další z inovativních kroků GE Money Bank – odklad splátek s úrokovou sazbou 0 % p.a. žádná jiná banka na českém trhu nenabízí, uvedla Veronika Karlišová.

VOLBA DATA SPLÁTKY

Další inovací, kterou banka představila již v červenci, je možnost volby data pravidelné splátky úvěru. Tuto možnost mají všichni klienti při uzavírání Expres půjčky, tedy nejen v rámci nabídky „Půjček v akci“. Klienti si díky tomu mohou nastavit takový termín, který např. navazuje na jejich pravidelný příjem na účet.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).