Hlavní navigace

S Českou pojišťovnou na České poště – další body do SuperProgramu

Praha (24. října 2003) – Každý, kdo si v termínu od 1. listopadu do 31. prosince 2003 sjedná na České poště životní pojištění České pojišťovny nebo půjčku od společnosti Home Credit, obdrží SuperKupón v hodnotě 2500 bodů. Klienti ČP tak na cestě k hlavní desetimilionové výhře v SuperProgramu TV Nova získávají další možnost připsat si na své konto významnou soutěžní částku. Plakátem a samolepkou, informující zákazníky, bude označena každá z více než tří tisíc pošt v České republice.

Sdílet

Tato aktivita je dalším kamínkem do mozaiky, kterou svým zákazníkům v souvislosti se SuperProgramem Česká pojišťovna nabízí. 2500 bodů do soutěže nejsledovanější tuzemské televize si mohou také připsat všichni, kteří do poloviny ledna 2004 uzavřou s ČP smlouvu na produkty životního pojištění Dynamik a Kombi, zvolí si penzijní připojištění Penzijního fondu ČP nebo si na vybraných obchodních místech České pojišťovny sjednají havarijní pojištění či povinné ručení.

Ti, kteří se rozhodnou zabezpečit svou rodinu či majetek u České pojišťovny, tak získávají nejen dobrou výchozí pozici pro získání mnohasettisícových a milionových částek, ale také jistou cenu z TV Nova, tzv. zaručenou výhru (minimální částka pro získání výhry v soutěži je právě 2500 bodů).

Česká pojišťovna je největší domácí pojišťovací ústav s tržním podílem přesahujícím 37 procent. Spravuje 14,5 milionu pojistných smluv.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).