Hlavní navigace

S bene+ do kina dvakrát výhodněji

Po lednovém rozšíření sítě partnerů přichází věrnostní program bene+ s další novinkou. Ve spolupráci se sítí multikin CineStar navyšuje v období 1. 3. – 30. 4. 2009 stávající finanční odměnu z původních 3 % na 6 %. Během března a dubna letošního roku tak mají milovníci filmů a držitelé karet bene+ jedinečnou možnost získat za nákup lístků v síti CineStar ještě vyšší odměnu.

Sdílet

Síť regionálních kin CineStar zdvojnásobuje odměny pro držitele karty bene+

Držitelům karty bene+ se snažíme nabídnout široký výběr obchodních míst a sortimentu pro každodenní nákupy a zároveň zajímavé a výhodné finanční odměny. Proto pracujeme nejen na rozšiřování sítě našich partnerů, ale zejména se snažíme upevňovat spolupráci s partnery stávajícími, vysvětluje strategii firmy Viktor Houška, Business Development Manager GE Money Multiservis. Do kin nyní přichází celá řada zajímavých filmů ať už z české nebo zahraniční produkce, proto věřím, že tato akce potěší celou řadu držitelů karet bene+, dodává.

Informace o nových akcích a výhodách vázaných ke kartě bene+ mohou držitelé najít v měsíčních výpisech nebo na internetových stránkách www.beneplus.cz. Našim zákazníkům doporučujeme průběžně monitorovat aktuální nabídku odměn a to obzvláště před většími nákupy. Začátkem února jsme například přivítali nového partnera bene+, společnost Čedok, u které mohou zákazníci díky sčítání slev a odměn získat zpátky až 9 % z ceny dovolené, upozorňuje Viktor Houška.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).